Pokonać Tundrę 2017 преодолеть тундру

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4423
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Pokonać Tundrę 2017 преодолеть тундру

Post autor: Gałka »

Został już niecały tydzień do wyjazdu; 1 samochód gotowy, drugi w testach a trzeci .... :)
mapy wgrane ( dzięki Wojtek ) tylko będzie problem którą używać - taki mamy wybór.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Pokonać Tundrę 2017 преодолеть тундру

Post autor: francek »

Bawcie się dobrze i wypijcie prezent za powodzenie wyjazdu :mrgreen:
Ja dziś startuję dookoła Polski 4x4 - 3650 km terenowej przygody :), później Obwód Kaliningradzki a potem to już zasłużone wakacje: Białoruś, Rosja, Kazach na tranzycie i Kirgizja, Tadzykistan, GBAO, Afganistan- Wachan, Uzbekistan i Kazachstan do zwiedzania i podskakiwania :wink: ( spróbujemy tej przełęczy co Todor-Toeplitzowa 80 lat temu jako jedyna Polka pokonała) i znowu Rosja, Białoruś na tranzycie :lol: takie tam żałosne 17 000 km :wink:
PS. Atlas - Dorogi Rasiji sobie kup i żadne garminy-srarminy są Ci niepotrzebne i pamiętaj o Teriberce i o tym co Wam opowiadałem i mniej suwania paluszkiem po telefonie 8) Bo głupiejecie od tego coraz bardziej wszyscy :mrgreen:

simka
Posty: 60
Rejestracja: 20 cze 2009, 09:09
Auto: FJ45
Kontakt:

Re: Pokonać Tundrę 2017 преодолеть тундру

Post autor: simka »

Ruszaj, ruszaj powodzenia życzę bo jak ty nie ruszysz to Toyoty 40 będziemy tylkoo na zlotach i w Niedzielę przed kościołem oglądać.
To nie samochód to przecinak komfort jak w Żuku.
Na szczęście lecisz na Wschód, tam Ci pomogą w razie potrzeby.

Dla całej wyprawy powodzenia i serdeczny uścisk dłoni na drogę przesyłam.

ODPOWIEDZ