ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
asforest
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2014, 23:47
Auto: Czarny FZJ80 96r lift 2" 33"AT
Kontakt:

ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: asforest »

Witam
Chciałbym zaprosić do wspólnej podróży do Albanii :D , Którą organizuje z kilkoma znajomymi. Albania znajduje się w południowo-wschodniej Europie na Bałkanach. Oczywiście jedziemy wspólnie i razem planujemy trasy. Nie jest to wyjazd komercyjny nie chcemy kasy za podróż z nami!!! Wiąże się to z tym, że nie możecie wymagać od nas innego wsparcia jak koleżeńskie! Układamy trasę pod własne wymagania ale jesteśmy otwarci na propozycje. Będą trudniejsze odcinki terenowe, więc tylko auta 4x4. Nie praktykujemy jazdy po alkoholu, ani nagminnych pijackich imprez (oczywiście nie jesteśmy abstynentami) i będzie przy ognisku piwko oraz degustacja regionalnych trunków. :) Jadą na pewno trzy auta...

Wydarzenie na FB

https://www.facebook.com/events/1697765580479794/" onclick="window.open(this.href);return false;

jam
Posty: 25
Rejestracja: 19 paź 2015, 13:09
Kontakt:

Re: ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: jam »

Hej,

na początek mała dygresja: widziałem twoje ogłoszeniu u jeepowców. Ja też przeszedłem na toyotową stronę mocy (ZJ -> LJ:).

Wracając do tematu wyprawy - macie już jakiś wstępny pomysł na trasę?
Jaki jest zakładany charakter noclegów oraz trudności trasy? Jakieś mocniejsze odcinki?
Zastanawiam się nad dołączeniem ale jechałbym z rodziną. Na razie robię rozpoznanie;)

Będę wdzięczny za jakieś info na pw /email (nie używam Facebooka;)

Pozdrawiam!

PiotrFJ
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2014, 11:39

Re: ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: PiotrFJ »

Cześć, w tym samym terminie planowałem kolejny wyjazd w tamte rejony. W Albanii byłem już 3 razy ale za każdym jest coś nowego do zobaczenia. Ponadto kraj zmienia się dynamicznie i za każdym razem zaskakuje. Czy termin 12-ty to już na miejscu czy też wyjazd z Polski ? Mój wstępny plan wyglądał nastepująco : wyjazd 12 tego i nocleg w Budapeszcie, kolejny w Sarajewie i wbicie sie w MNE. 2-3 dni MNE i zaatakowanie Albanii od północy - byłem już tam i przepiekne trasy. Póżniej Teth i powrót i dalej improwizacja. Jak juz wspominałem byłem już tam ale moja kobieta jeszcze nie i chcę jej pokazac te urokliwe miejsca. Na koniec 3-4 dni plażing , może być Albania, MNE lub nawet południowa HR.
Podrzućie prosze bardziej szczegółowe plany bo poważnie rozważam dołączenie przynajmniej na połowę wyjazdu.

tramp
Posty: 9
Rejestracja: 01 paź 2014, 21:06
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: tramp »

Allo allo
Widzę,że będzie nas więcej w tym terminie.My, tzn 3 samochody 2x disco i 80tka.Startujemy 11,sierpnia z południa Polski.Skupiamy się głównie na BiŚ ale będziemy wjeżdzać do Albanii od strony Czranogóry/Gusinje.Pojeździmy głównie północną część.

Awatar użytkownika
asforest
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2014, 23:47
Auto: Czarny FZJ80 96r lift 2" 33"AT
Kontakt:

Re: ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: asforest »

Ostatnio sporo na głowie dlatego długo nie odpisuje... :) Plan jest taki by ruszyć 11-12 z okolic Gdańska pierwszy nocleg w Dąbrowie Górniczej następnie przejazd do Rumuni ( transalpina) i nocleg. Kolejny postój w Grecji (nocleg) dojazd do Albani... tam kręcimy sie i zwiedzamy do 22-23 i wracamy przez Chorwacja ... to tak w skrócie... Planujemy spanie w namiotach może z raz czy dwa hotel lub pensjonat... Nie planujemy upalać aut ale terenu się nie boimy... Jadą z nami małe dzieciaki... Na 100% jadą trzy auta :)

Awatar użytkownika
asforest
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2014, 23:47
Auto: Czarny FZJ80 96r lift 2" 33"AT
Kontakt:

Re: ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: asforest »

jam pisze:Hej,

na początek mała dygresja: widziałem twoje ogłoszeniu u jeepowców. Ja też przeszedłem na toyotową stronę mocy (ZJ -> LJ:).

Wracając do tematu wyprawy - macie już jakiś wstępny pomysł na trasę?
Jaki jest zakładany charakter noclegów oraz trudności trasy? Jakieś mocniejsze odcinki?
Zastanawiam się nad dołączeniem ale jechałbym z rodziną. Na razie robię rozpoznanie;)

Będę wdzięczny za jakieś info na pw /email (nie używam Facebooka;)

Pozdrawiam!

ja nadal się Jeepuje... ale na wyprawy Tojoda... :)

niedługo umieszczę link do mapy gogle z naniesioną trasą.
namiot (biwakowanie) czasem hotel lub Pensjonat...
w LC 100 bedzie para z małym dzieckiem...
Mu jedziemy LC 80 dwie pary i Pies :)
oraz Patrol dwie pary i małe dziecko.

Awatar użytkownika
asforest
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2014, 23:47
Auto: Czarny FZJ80 96r lift 2" 33"AT
Kontakt:

Re: ALBANIA TRIP 12-26.08.2016r

Post autor: asforest »

Jesli ktoś jest zainteresowany proszę o dołączenie do wydarzenia za FB będzie łatwiej się kontaktować.

https://www.facebook.com/events/1697765580479794/

jesli nie posiadacie konta na fb zostawiam Tel w razie Pytań 508326008 Piotr Kowalczyk

ODPOWIEDZ