Land Cruiser 300

Moderator: luk4s7

Wiener
Posty: 129
Rejestracja: 13 lut 2017, 15:21

Land Cruiser 300

Post autor: Wiener »

Witam,

gość, który wypuścił przecieki o ostatnim facelifcie 150ki (które się sprawdziły) opublikował coś takiego.
Może wreszcie doczekamy się w umiłowanej UE...

Obrazek

Obrazek

Fajny, nie? :wink:

Awatar użytkownika
aadamuss
Posty: 538
Rejestracja: 23 paź 2012, 23:26
Auto: Hdj 100
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: aadamuss »

Na początek pewnie w Dubaju się pojawi. Ładne proste linie - mi się podoba :-)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: rolkos »

Ciekawe czy zrezygnują ze sztywnego mostu z tyłu jak to ma miejsce w Y62.

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 2141
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:23
Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: sebastian44 »

Mam nadzieje że nie, na razie totota wychodzi obronna ręką z wszelkich rewolucji technicznych i od jakis 25 lat tłucze terenówki na jedno kopyto tylko coraz bardziej dopracowane :) Mówie o tych z IFS z przodu.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: luk4s7 »

sebastian44 pisze:Mam nadzieje że nie, na razie totota wychodzi obronna ręką z wszelkich rewolucji technicznych i od jakis 25 lat tłucze terenówki na jedno kopyto tylko coraz bardziej dopracowane :) Mówie o tych z IFS z przodu.
No i chwała im za to!
Jest pewna granica absurdu za którą nie ma już nic fajnego. Jak bym chciał żeby auto myślało za mnie, jechało za mnie, żebym nie musiał się zastanawiać jaką drogą tylko wsiadam i jadę to... bym wolał pociąg. Wygodniejsze (jest toaleta, bufet, można się przejść bez przerywania podróży itd.), jedzie samo, nie trzeba tankować ani serwisować i jeszcze milion innych powodów. Tylko czy ktoś marzy o nowym pociągu? Czy ktoś czyta jakiegoś kuriera kolejowego wypatrując z niecierpliwością nowego składu relacji Pcim-Pruszcz? No właśnie... Jeśli ten sam poziom emocji sięgnie samochodów to mam nadzieję że tego nie dożyję :)

Mam więc nadzieję że J300 zerwie z wizerunkiem opasłej starszej pani (te obłe kształty) której zapodano kolejną operację plastyczną (17 już chyba face lifting) i pokażą coś bardziej nowoczesnego, jednak niech na boga, nie będzie to kierunek jakim poszedł Land Rover. Kiedyś oglądałem się za Discovery, za Defenderem bo to były auta z charakterem. Obecnie nie mam za grosz pojęcia (a jestem bardzo uważnym i spostrzegawczym fanem motoryzacji) co to za model Land Rover'a jedzie. Wszystkie są identyczne, bez charakteru i różnią się chyba tylko ceną.

Cieszę się że Toyota zrobiła ostatni lifting J15 bo auto bardzo wyładniało nie tracąc charakteru. Fajnie że znajduję w nim elementy niemalże identyczne jak w J9 - oznacza to właśnie że jak coś jest dobre to nie ma sensu tego zmieniać. Liczę że podobnie będzie z J300 - kolejna, bardziej dopracowana iteracja.

Awatar użytkownika
atnet
Posty: 50
Rejestracja: 14 gru 2017, 04:05
Auto: Czekam na now? 150, pierwsze moje auto 4x4 z prawdziwego zdarzenia
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: atnet »

Zgadzam się z przedmówcą. Obecna V8 to auto właściwie bez wad. Nowa jakby troszkę była oszczędniejsza nie tracąc na szybkości i charakterze terenowym będzie super rozwiązaniem. V8 niestety już się mocno zestarzała, rozwiązanie trzeciego rzędu siedzeń czy inne takie to obecnie archaizm, ale cała reszta zwłaszcza silnik i zawieszenie to obecnie nie dostępna opcja w jakimkolwiek innym aucie. W dobie popierdółek a nie samochodów V8 to mój faworyt.

stan1906
Posty: 143
Rejestracja: 10 wrz 2015, 20:49
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: stan1906 »

Popieram. LC V8 po ostatnim lifcie 4,7 benzyna to spełnienie moich motoryzacyjnych marzeń.

Awatar użytkownika
aadamuss
Posty: 538
Rejestracja: 23 paź 2012, 23:26
Auto: Hdj 100
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: aadamuss »

To v8 bez wad to benzyna czy diesel ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

stan1906
Posty: 143
Rejestracja: 10 wrz 2015, 20:49
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: stan1906 »

Dla każdego co innego :)
Ja bym wolał w benzynie chyba że ta po ostatnim liftingu byłaby w dieslu to bym rozważył ;)

Awatar użytkownika
atnet
Posty: 50
Rejestracja: 14 gru 2017, 04:05
Auto: Czekam na now? 150, pierwsze moje auto 4x4 z prawdziwego zdarzenia
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: atnet »

A ja Diesla, koszty benzyny mogły by ostudzić mój zapał. Ale każdy lubi co innego.

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: Cruiser »

Pamiętam, jak się zastanawiałem nad V8 z dieslem. Tak długo się zastanawiałem, że go zdjęli. Zostało kilka sztuk w pendzynie 4,7. Znów tak długo się zastanawiałem, że i jego zdjęli. Złapałem 150 w pendzynie i chwilę później jego też zdjęli. .

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: luk4s7 »

Proponuję wszystkim zainteresowanym LC150 szybko podejmować decyzję bo jak Cruiser pomyśli o nowym to go zdejmą! Obrazek

No i jest wyjątkowo atrakcyjna promocja! Całe 0,4% taniej! Normalnie trzymiej mje piwo Grażyna, lecę pokupić na promocji! Obrazek

Obrazek

Wiener
Posty: 129
Rejestracja: 13 lut 2017, 15:21

Re: Land Cruiser 300

Post autor: Wiener »


dohap
Posty: 317
Rejestracja: 09 kwie 2013, 18:38

Re: Land Cruiser 300

Post autor: dohap »

Rewolucyjne zmiany w estetyce grilla

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Land Cruiser 300

Post autor: luk4s7 »

Oba obrazki wyglądają bardziej jak następny lifting. Według mnie to chałupnicza robota a nie wyciek.

ODPOWIEDZ