V8 Limited

Moderator: luk4s7

RobertK
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2015, 16:14

V8 Limited

Post autor: RobertK »

witam serdecznie :-) zostałem już prawie namówiony na zakup LC 200 z ostatniego rzutu, który płynie do Polski. Aktualnie jeżdżę sobie Hiluxem 3,0 d4d i generalnie jestem zadowolony z wyjątkiem miejsca na tylnych siedzeniach. Zawsze marzyłem o największej Toyocie i teraz jest ostatnia szansa żeby kupić ją w Europie. Będę wdzięczny za porady i uwagi od ludzi którzy tym autem jeżdżą.

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: Tuco »

Nie zawiedziesz się. Rewelacyjne auto. Chciałbym kiedyś takie mieć. :) Miałem okazję w zeszłym roku kilkukrotnie jeździć.

Driv3r
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2014, 20:36
Auto: b?dzie Land Cruiser
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: Driv3r »

Co chcesz wiedziec?
Od 3 m-cy mam V8 wlasnie Limited.

RobertK
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2015, 16:14

Re: V8 Limited

Post autor: RobertK »

witam, jak Twoje wrażenia po trzech miesiącach użytkowania? czy masz zamontowany power boost ? czy po trzech miesiącach czujesz że to właśnie to auto czy optymizm trochę zbladł ? jakość wykonania wewnątrz i na zewnątrz ? Toyota Szczecin niestety nie miała auta demo :(

Awatar użytkownika
mopar
Klubowicz
Posty: 974
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:24
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: mopar »

Przejedź do stolicy , pojeździsz testowka :)

Awatar użytkownika
BOCIAN
Posty: 355
Rejestracja: 23 maja 2013, 15:12
Auto: HDJ100 1HD-FTE
by?o: 7xLR Discovery, Vitara, Samurai, YJ, LO40
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: BOCIAN »

Jak już kupujesz, to warto byś się dogadał w serwisie na zabezpieczenie ramy, bez utraty gwarancji. Masz tu wątek, który zaczął się od j120, ale dołączyli się do niego poirytowani użytkownicy j200. http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=6214" onclick="window.open(this.href);return false;

RobertK
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2015, 16:14

Re: V8 Limited

Post autor: RobertK »

troche żenada z tą rdzewiejącą ramą. Mam hiluxa z 2010 roku i pod spodem też rudzieje ale hilux kosztował 160 tys. a nie przeszło 400 :-( no i jeszcze w 2016 ma być spory lifting.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: kylon »

Wystarczy dodać kilka tysi i sobie ją zabezpieczyć ale nie zmienia to faktu że faktycznie to babol.

Driv3r
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2014, 20:36
Auto: b?dzie Land Cruiser
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: Driv3r »

RobertK ja zamawialem przed sprowadzeniem tej ostatniej partii - w listopadzie - i udalo sie ogarnac benzyne :)
Optymizl nie opadl, nadal jest to swietne, rodzinne kombi :P
Jakosc jak to w toyocie, nie wiem co mozna napisac innego.

Wady sa, ale to drobiazgi:
- nie skreca, ale w sumie nie do tego jest
- kufer jest tak wielki, ze jak cos wpadnie pod oparcie kanapy to trzeba wlazic wrecz do srodka aby wyciagnac (a mam 190 cm wzrostu)
- slaba nawigacja

Auto jest na pewno specyficzne, ja szukalem wielkiego komfortowego auta z napedem na 4 kola a na Range Rovera Vogue mnie nie stac.
Czasami jak jade sam, zaluje ze nie wybralem Grand Cherokee SRT albo X5 50i, ale te auta by sie duzo gorzej sprawdzily przy jezdzeniu z rodzina takze to takie troche marudzenie ;)

Driv3r
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2014, 20:36
Auto: b?dzie Land Cruiser
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: Driv3r »

RobertK ja zamawialem przed sprowadzeniem tej ostatniej partii - w listopadzie - i udalo sie ogarnac benzyne :)
Optymizl nie opadl, nadal jest to swietne, rodzinne kombi :P
Jakosc jak to w toyocie, nie wiem co mozna napisac innego.

Wady sa, ale to drobiazgi:
- nie skreca, ale w sumie nie do tego jest
- kufer jest tak wielki, ze jak cos wpadnie pod oparcie kanapy to trzeba wlazic wrecz do srodka aby wyciagnac (a mam 190 cm wzrostu)
- slaba nawigacja

Auto jest na pewno specyficzne, ja szukalem wielkiego komfortowego auta z napedem na 4 kola a na Range Rovera Vogue mnie nie stac.
Czasami jak jade sam, zaluje ze nie wybralem Grand Cherokee SRT albo X5 50i, ale te auta by sie duzo gorzej sprawdzily przy jezdzeniu z rodzina takze to takie troche marudzenie ;)

RobertK
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2015, 16:14

Re: V8 Limited

Post autor: RobertK »

Dzieki za pomoc, jeszcze się łamię ale decyzja chyba zapadnie na tak bo zostało jeszcze tylko kilka sztuk. postaram się tylko żeby w serwisie ramę dodatkowo zabezpieczyli

RobertK
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2015, 16:14

Re: V8 Limited

Post autor: RobertK »

zaliczka wpłacona, wziąłem ostatni egzemplarz z czarnym wnętrzem. okiełznamy smoka ;-)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: V8 Limited

Post autor: kylon »

Mam kilku znajomych co kupiło V8 i każdemu mówili że to ostatni egzemplarz ;-)

RobertK
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2015, 16:14

Re: V8 Limited

Post autor: RobertK »

300 km już przejechane :-) jeżdzi super, jestem zadowolony :lol:

ODPOWIEDZ