Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 21 paź 2018, 13:21
www.tlc-camp.pl/sklep/

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Witam,

gość, który wypuścił przecieki o ostatnim facelifcie 150ki (które się sprawdziły) opublikował coś takiego.
Może wreszcie doczekamy się w umiłowanej UE...

Obrazek

Obrazek

Fajny, nie? :wink:

Awatar użytkownika

Auto: Hdj 100
Na początek pewnie w Dubaju się pojawi. Ładne proste linie - mi się podoba :-)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika

Auto: KDJ120, 120KW
Ciekawe czy zrezygnują ze sztywnego mostu z tyłu jak to ma miejsce w Y62.

Awatar użytkownika

Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Mam nadzieje że nie, na razie totota wychodzi obronna ręką z wszelkich rewolucji technicznych i od jakis 25 lat tłucze terenówki na jedno kopyto tylko coraz bardziej dopracowane :) Mówie o tych z IFS z przodu.

Moderator
Awatar użytkownika

sebastian44 pisze:
Mam nadzieje że nie, na razie totota wychodzi obronna ręką z wszelkich rewolucji technicznych i od jakis 25 lat tłucze terenówki na jedno kopyto tylko coraz bardziej dopracowane :) Mówie o tych z IFS z przodu.

No i chwała im za to!
Jest pewna granica absurdu za którą nie ma już nic fajnego. Jak bym chciał żeby auto myślało za mnie, jechało za mnie, żebym nie musiał się zastanawiać jaką drogą tylko wsiadam i jadę to... bym wolał pociąg. Wygodniejsze (jest toaleta, bufet, można się przejść bez przerywania podróży itd.), jedzie samo, nie trzeba tankować ani serwisować i jeszcze milion innych powodów. Tylko czy ktoś marzy o nowym pociągu? Czy ktoś czyta jakiegoś kuriera kolejowego wypatrując z niecierpliwością nowego składu relacji Pcim-Pruszcz? No właśnie... Jeśli ten sam poziom emocji sięgnie samochodów to mam nadzieję że tego nie dożyję :)

Mam więc nadzieję że J300 zerwie z wizerunkiem opasłej starszej pani (te obłe kształty) której zapodano kolejną operację plastyczną (17 już chyba face lifting) i pokażą coś bardziej nowoczesnego, jednak niech na boga, nie będzie to kierunek jakim poszedł Land Rover. Kiedyś oglądałem się za Discovery, za Defenderem bo to były auta z charakterem. Obecnie nie mam za grosz pojęcia (a jestem bardzo uważnym i spostrzegawczym fanem motoryzacji) co to za model Land Rover'a jedzie. Wszystkie są identyczne, bez charakteru i różnią się chyba tylko ceną.

Cieszę się że Toyota zrobiła ostatni lifting J15 bo auto bardzo wyładniało nie tracąc charakteru. Fajnie że znajduję w nim elementy niemalże identyczne jak w J9 - oznacza to właśnie że jak coś jest dobre to nie ma sensu tego zmieniać. Liczę że podobnie będzie z J300 - kolejna, bardziej dopracowana iteracja.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]