Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 28 maja 2018, 9:46
www.tlc-camp.pl/sklep/

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Z braku na rynku... szukam od jakiegoś czasu informacji o niespodziankach jakie mogą mnie czekać jeśli kupię LC V8 (diesel) z emiratów lub Rosji (nie wiem do końca skąd firmy do polski je sprowadzają).

Znalazłem różne informacje, że np. po przekroczeniu 120 km/h włącza się jakiś sygnał itp. Ale mało konkretów.

Czy macie wiedzę na ten temat czy występują znaczne różnice w stosunku do egzemplarzy, które można było kupić w Europie jeszcze 2 lata temu?

Czy serwis takiego samochodu w Polsce jest możliwy? Mam na myśli ASO.

Dzięki za pomoc

Auto: LEXUS LX450 vel( Toyota FZJ80)
tu masz multum aut https://www.dubicars.com/search?view=&o ... ci=&s=&gi=

Awatar użytkownika

Musisz bardzo uważnie ogladac wersje z Emiratów. Te sprzedawane u nas to zwykle paździerz z dodatkowymi chromami, spojlerem i tv w zagłówkach. Brak wielu funkcji i tania sredniopodstawowa wersja srodka. Nigdy nie bedzie grzania kierownicy i podgrzewania foteli. Szukalbym wersji z Rosji, po amerykanskich są najbogatsze. Jest kilka na miejscu, zwykle w Gdyni. Ale stoi tez u dealera prawie nowa benzyna, i to bym jednak z doswiadczenia porownawczego polecał.

Z Rosji raczej nie ma obaw, tylko bardzo trudno znaleźć firmy importujące z Rosji (oprócz Mo**ka Motors, gdzie ceny wszystkich samochodów - dostępnych w UE czy nie, nawet 150ki 2.8 są o 20-30% wyższe, niż w salonach) - wersje jak Lux Safety są bardzo podobne do europejskich. Z Emiratów to raczej gówno kupisz - paździerze z toną chromu i zegarami z HZJ76. O jakimkolwiek Safety Sense zapomnij. Zresztą wystarczy porównać sobie katalogi z toyota.ru i toyota.ae .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]