trzy foteliki w TLC200

Moderator: luk4s7

Pajhivo
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:47

trzy foteliki w TLC200

Post autor: Pajhivo »

Szanowni,

czy ktoś z Was ma możliwość sprawdzenia organoleptycznie czy jest szansa na włożenie na kanapę trzech fotelików dziecięcych? W zasadzie to wystarczy dwóch ale koniecznie na tej szerszej części tak aby był swobodny dostęp do trzeciego rzędu (w wersji 7-osobowej?) Chodzi mi o roczniki 2014 w górę. W starej 100 na bank się nie da bo przymierzałem w ten weekend.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: Krzysztof »

Nie wiem jakie masz foteliki, bo ja w setce przez perę lat używałem coś takiego;
http://www.electro.pl/foteliki-samochod ... lsrc=aw.ds
i spokojnie mieściły się trzy w drugim rzędzie. Więc może masz szerokie foteliki i stąd problem.

Pajhivo
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:47

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: Pajhivo »

Póki co mam jeszcze te o klasę wagową niżej. Może to kwestia szerokości podstawy ale nawet patrząc na wielkość kanapy trudno mi uwierzyć że mogą się zmieścić. Ale jeśli tak jest to TLC wraca do gry ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: Krzysztof »

Z tego co pamiętam to musi być min. 140 cm od podłokietnika do podłokietnika żeby wlazły 3 foteliki. Miałem taki sam dylemat przy zakupie auta. Sprzedający zawsze był zdziwiony jak oglądanie samochodu rozpoczynałem od pomiarów szer. tylnej kanapy :)

dohap
Posty: 317
Rejestracja: 09 kwie 2013, 18:38

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: dohap »

Moze zamiast trzech fotelików przemyslisz cztery osiemnastki?

Pajhivo
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:47

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: Pajhivo »

dohap pisze:Moze zamiast trzech fotelików przemyslisz cztery osiemnastki?
ciężki dzień miałem i nie kumam o czym piszesz :(

Pajhivo
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:47

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: Pajhivo »

Krzysztof pisze:Z tego co pamiętam to musi być min. 140 cm od podłokietnika do podłokietnika żeby wlazły 3 foteliki. Miałem taki sam dylemat przy zakupie auta. Sprzedający zawsze był zdziwiony jak oglądanie samochodu rozpoczynałem od pomiarów szer. tylnej kanapy :)
centymetry centymetrami. Ważna jest odległość pomiędzy punktami mocowań pasów środkowego miejsca. Byś może w TLC skrajne miejsca są mega szerokie i wygodne - ale skutkuje to wąskim miejscem środkowym.
Ktoś się orientuje czy bywały wersje z trzema niezależnymi fotelami z tyłu? Kurcze, jak tak dalej pójdzie to będę musiał kupić Land....Rovera
Załączniki
tlc_int1.jpg
(67,26 KiB) Pobrany 86 razy
tlc_int1.jpg
(67,26 KiB) Pobrany 86 razy

stoma8483@gmail.com
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2016, 11:52

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: stoma8483@gmail.com »

witaj
mamy trójkę dzieci i czwarte "w drodze". przez ostatni rok jeździliśmy z trzema podstawkami na tylnym rzędzie.bez problemu się mieszczą. w maju tego roku zmieniły się przepisy i starsze dzieciaki już nie muszą jeździć z tyłu na podstawkach - przeczytaj ustawę o przewożeniu pasażerów, jeśli wasze dzieciaki są w odpowiednim wieku to może starsze już nie potrzebują podstawek. pozdrawiam

Pajhivo
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:47

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: Pajhivo »

młode mają po 4 lata i nie ma szans na jazdę bez fotelików więc muszę mieć możliwość umieszczenia ich obok siebie.

stan1906
Posty: 143
Rejestracja: 10 wrz 2015, 20:49
Kontakt:

Re: trzy foteliki w TLC200

Post autor: stan1906 »

Kup nowe q7. Wchodzą trzy foteliki bez problemu.

ODPOWIEDZ