siatka Cargo, szukam

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

siatka Cargo, szukam

Post autor: Norick »

Temat raczej Hiluxowski ale walę w ogólnych bo może inni wiedzą
Szukam siatki do mocowania ładunków na pace kolor (nieistotny, choć najlepiej dla mnie najlepszy :D ) na rozmiar ok. 1200x1200 z długimi taśmami do mocowania, na cal i trzy ćwierci albo 35 mm. Wiem że można taką siatkę zamówić, dlatego w ogólnych. WIem że służą takie jakie przegrody w niektórych samochodach kurierskich, również jako sieci do bagaży w samolotach w sekcjach cargo (jeden smętny...F..sprzedał taką idealną i nie raczył nawet odpowiedzieć :evil: )
Jeśli ktoś zamawiał i może polecić jakąś firmę to proszę o namiar. Siatki Cargo z hummera nie wchodzą w grę(taśma jeden cal i inny rozmiar) ale wchodzi w grę jakieś zawiesie z "heliptorozaura" do przerobki
Od razu uprzedzam nie interesują mnie siatki z gumy, z linek, z badziewnych tasiemek jak troki do kaleson :roll:
Rozmawiałem kiedyś z jakąś firmą ale musiałem zmienić kraj zamieszkania i the dhupa :?
ktoś wie coś na szybko?



Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: Norick »

Dzięki chłopaki ale właśnie czekam na wiadomość od nich :D

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: Addams »

Dam znać jutro jak poszukam- kupiłem kiedys taką siatkę do mocowania czegośtam na bagażniku dachowym w dżipie- nigdy nie użyłem a solidna to była konstrukcja- regulowana jakoś w te i wewte i takie tam. Czorna jak diabeł! Dam znać

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: czobi »

jest tez gosc na allegro z lodzi, szyje wszytskie te siatki cargo z gumowych linek, ale inne rowniez
cos podobnego robil mojemu kumplowi z bieszczad. poszukaj bo nie mamam namiarow innych.

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: STACHU »

sie zgadza jest pan w miescie na dwie litery, coi takie tematy na miare ogarnia... kidys Kesal wyposażał wszystkie nasze dyskoteki w takie a'la Ściupakowo pustynne gadżety na maskę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pan był tani i szybki z tego co pamietam :wink:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: Norick »

No właśnie a namierzyć go nie sposób, nic to znalazłem coś co sobie przerobie i ma szanse być tańsze od innych :P
http://allegro.pl/okazja-pas-transporto ... 65328.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na razie negocjuję cene, tu sobie odpruję tam sobie przytnę :mrgreen:
JAk się sytuacja rozwinie to powiadomie

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: oskar »

http://allegro.pl/krata-kratka-przegrod ... 35887.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Może to nie siatka, ale wzór kraciasty ma :) Ma ktoś doświadczenie z tym? Warto?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: Norick »

Nie odpowiem Ci Oscar
Ale odpowiem reszcie...dogadałem się za 250 z przesyłką...jak dojdzie to sie zobaczy czy dużo trzeba pruć czy też zostawić przyszłościowo. Ja ze swej strony mam (mieć) co chciałem. W/w firmy mimo telefonów maili, itp mają widać w tyłku wszystko..to jak widać standard. :evil:

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: LEX »

Jeśli chcesz mocować bagaże, które są lekkie, gdzieś tak do 200kg to kup sobie hamak. Najczęściej siatka ma około 260cm na 120cm i można lekko rozciągnąć. Przez oczka najbardziej po zewnętrznej stronie przewlekasz sobie pas i spokojnie taki hamak napinasz. Aha, istotne jest to, że taki hamak kosztuje 19zł.

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: seburaj »

Norick pisze:No właśnie a namierzyć go nie sposób
jak nie sposób...
http://autosiatki.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: Norick »

heh namierzyć nie sposób jesli brak żadnych danych prócz miasta i słowa "siatki"
Najgorsze że znam ten sklep od kilkudziesięciu lat (zawsze tam było samochodowe mydło-powidło) :D
I znalazłem go na allegro ale w życiu bym nie pomyślał że chodzi o niego.
Nic to znalazłem już sobie więc temat uważam za zakończony i dziękuję kolegom :mrgreen:
możecie odpowiadać Oskarowi bo ja nie mam pojęcia

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: qberus »

Odgrzeję trochę temat bo naszła mnie potrzeba i zanabyłem dzisiaj kawałek siatki u nich http://www.huck.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;. Sprzedawana "na metry" więc wziąłem kawałek , do tego karabińczyki i już robi.

Obrazek

Dostępnych jest kilka grubości więc z doborem nie ma problemu, kolorów też mają trochę, cena 13 zł za m2 brutto. Grubsza przemysłowa to 30zł za m2.

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: siatka Cargo, szukam

Post autor: Norick »

OOOOOOOO!!!!!!!!!!! Hollender jest i TRD!!!!!, to moja siata w takich nie robi 8) ...moja robi w zwykłych zastosowaniach gdzie można ją przywalić na dwie taśmy i ściska wszystko
Obrazek
Ale Qberusa patent tez miły :mrgreen:

ODPOWIEDZ