MONITOR PODWIESZANY DVD

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: MONITOR PODWIESZANY DVD

Post autor: Kwiatec »

a ja kiedyś coś fajnego dostałem z VW. cały zestaw zawiera monitor, mocowania na rzepy na każdy zagłówek. do mocowań zapinany jest wielki klipsk i zapina się monitor. do tego polot i i przystawka do słuchawek które są w zestawie. zały zestaw jest w dwóch fajnych kosmetyczkach. zasilacz 220 i 12. w sklepie vw kosztowało to ok 1500zł :wink:

zdjęcia wrzucę później

Awatar użytkownika
Arsene
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2009, 14:25
Auto: Land Cruiser HDJ100
Kontakt:

Re: MONITOR PODWIESZANY DVD

Post autor: Arsene »

Mam zamontowane takie DVD 10" pod sufitem :oops: w Landzie HDJ 100.
Troszkę się naszukałem odpowiedniego sprzętu i udało się nabyć takowy w jednej z firm w Stolicy. W sumie sprzęt "no name" ale bardzo przyzwoicie wykonany i na dobrych komponentach. Koszt to około 1000 zł jakieś pół roku temu.

W zestawie otrzymałem komplet kabelków i pilota.
Można dokupić słuchawki IR albo słuchać audio w radiu fabrycznym przez wbudowany transmiter FM .

Montażu podjęła się jedna z zaprzyjaźnionych firm. Nie było to łatwe zadanie ze względu na szyberdach.
Wg mnie fajnie wygląda, praktycznie jak oryginał Toyoty. :lol:
DVD funkcjonuje bez zarzutu, dając radochę dzieciakom i względny spokój dorosłym w czasie jazdy.
Na kempingu we dwójkę po rozłożeniu siedzeń nawet jakiegoś erotyka można obejrzeć :wink:

Wydaje mi się, że jest to jednak lepsze i bardziej eleganckie rozwiązanie DVD od innych.

Jak się nauczę... to wkleję kilka zdjęć

ODPOWIEDZ