Obszycie deski rozdzielczej skora

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Jake
Moderator
Posty: 2109
Rejestracja: 12 cze 2017, 01:57
Auto: Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Kontakt:

Obszycie deski rozdzielczej skora

Post autor: Jake »

Chce obszyc deske rozdzielcza w 4R naturalna skora. Uparlem sie, chce i juz. Podoba mi sie elegancki wyglad skory na desce. Nie chce zadneg skaju, flocku, alcantry ani innych tworzyw, skora i juz ;) Do obszycia ma isc tylko jeden element - glowna czesc deski czy tam "deska wlasciwa" jak by jej nie nazwac. Reszta paneli zostaje fabryczna. Jedyny dylemat jaki mam - to kolor. Czy zostac przy fabrycznym szarym czy moze pojsc w czarny. Obie wersje wydaja mi sie ciekawe i nie podjalem jeszcze decyzji.

Natomiast mam wiekszy problem - nie bardzo moge znalezc uslugodawce ktory by to zrobil. Lokalny tapicer ktory mi robi rozne rzeczy nie zajmuje sie takimi tematami. Gosc z Poznania ktory obszywa duzo elementow - pracuje tylko z BMW i ma tylko 2 materialy - granatowy albo czarny pseudo-karbon (paskudztwo), wiec tez sie nie podjemie. Wyslalem kilka zapytan do firm znalezionych w google i tez nic (nie podjema sie lub calkiem brak odpowiedzi)

Oczekiwany efekt:
4R Monster (19).jpg
4R Monster (19).jpg (35,55 KiB) Przejrzano 84 razy
4R Monster (14).jpg
4R Monster (14).jpg (37,13 KiB) Przejrzano 84 razy
Oczywiscie chodzi wylacznie o obszycie, kiczowata kierownica, tandetne gadzety iinne syfy sa nieistotne ;)

ODPOWIEDZ