Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Grzehuta
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:23

Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: Grzehuta »

Witam, może ktoś z obecnych oraz pomocnych forumowiczów mógł/chciałby mi pomóc w zakupie poszerzeń "ABS" do Toyoty land Cruiser LJ70. Chciałbym zakupić takie poszerzenia, lecz nie bardzo mogę znaleźć tego w "GOOGLE", Czy ktoś ogarnia temat i może się wypowiedzieć gdzie takie poszerzenia znajdę oraz jak to ogólnie wygląda i z czym to się je, jak dopasować(czyt.znaleźć w internetach)-żeby mi wszystko ładnie pasowało, samochodzik z roku 1993. Bardzo dziękuje za pomoc, pzdr :)

Obrazek
Załączniki
toyota_j70.jpg
(102,27 KiB) Pobrany 56 razy

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: Kwieczor »

https://www.alibaba.com/trade/search?fs ... leryList=G

ewentalnie e-bay. W Polsce - autszroty (Czersk)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: kylon »

Kwieczór. Ale co chcesz znaleźć na auto szrotach? Kolega dał linka do czegoś co z założenia pasuje tak sobie bo nikt ze znanych producentów nie robi takich poszerzeń do LJ7. Kupowanie z alibaby czy innych producentów średniej jakości zawsze będzie się wiązać z ryzykiem walki z dopasowaniem.
Ale nie wiem czy to nie forma reklamy. Ktoś pisze że nie może znaleźć a podeje zdjęcie z adresem strony ;-)

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: Kwieczor »

a to sorry - byłem przekonany, że wychodziły 70 z fabrycznymi poszerzeniami, a to widocznie aftermarkety były

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: kylon »

Były z poszerzeniami ale zupełnie innymi. Koledzy już w innym temacie robią hurtowy zakup negocjacyjny ceny w ilości dwóch kompletów ;-). Grupon taki.

Awatar użytkownika
vGreg
Posty: 942
Rejestracja: 01 gru 2011, 11:27
Auto: LJ70 z 92'
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: vGreg »

kylon pisze:Były z poszerzeniami ale zupełnie innymi. Koledzy już w innym temacie robią hurtowy zakup negocjacyjny ceny w ilości dwóch kompletów ;-). Grupon taki.
Ale kolega ma LJ z '93 a grupon jest na okrągłe lampy.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: kylon »

Czy okrągłe czy prostokątne lampy to obie wersje występowały z fabrycznymi poszerzeniami. Jak jest z tymi z Alibaby nie wiem bo parę razy walczyłem z takimi do Patrola i mi się odechciało. Oczywiście da radę ale nie odpowiada mi po prostu taka opcja. Ot taka wizja. Muszą uważać aby odróżnić J7 LJ od HZJ bo tu też są różne przednie błotniki.

Awatar użytkownika
vGreg
Posty: 942
Rejestracja: 01 gru 2011, 11:27
Auto: LJ70 z 92'
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: vGreg »

Tył jest ten sam. Ale przód dla modelu z "okrągłymi" lampami trochę nie pasuje / niezbyt dobrze wygląda do modelu z prostokątnymi.
Ale to kwestia gustu lub determinacji. :mrgreen:

carinus
Posty: 157
Rejestracja: 26 paź 2012, 20:48
Auto: LJ70,KZJ90
Kontakt:

Re: Poszerzenie ABS LJ70 (HEEELP !)

Post autor: carinus »

Używane poszerzenia są coś warte?Miałem zamiar wywalić swoje,bo są trochę sfatygowane.

ODPOWIEDZ