80 ka poszeżenia

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

farmer
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2010, 19:01
Auto: HDJ80
Kontakt:

80 ka poszeżenia

Post autor: farmer »

Witam , potrzebuje trochę podpowiedzi. Pomalowałem w 80 poszeżenia nadkoli i między nadwoziem a poszeżeniem jest taka gumowa wypustka, uszczelka którą lakiernik zerwał w kawałkach .I teraz gdzie coś takiego dokupić ewentualnie z czego dobrać [niestety autko jest białe].Pozdrawiam.

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: 80 ka poszeżenia

Post autor: Zbowid »

ktoś coś pisał kiedyś o możliwości zakupu na metry...ale ja nie znalazłem.W ASO dostępne tylko w komplecie z poszerzeniem - chora kasa.
Dostałem poszerzenia szersze i z uszczelkami - więc gdzieś to ktoś robi w Polsce.

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 659
Rejestracja: 02 lis 2008, 11:16
Auto: By?o BJ73, 2xHDJ80 XTR 3", HDJ80
jest LC100, HDJ80, rajd?wka Escape, zmota Escape
Kontakt:

Re: 80 ka poszeżenia

Post autor: Zibi »

niekoniecznie robi bo ja handluje takimi importowanymi.

farmer
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2010, 19:01
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: 80 ka poszerzenia

Post autor: farmer »

No to robimy reklame [jeśli można] .Poproszę kolega Zibi poda teraz jakiś link albo inny adres do sklepu.Natomiast jeśli chodzi o klej skuteczny to jest opisany w ogólnotechnicznych [post jest o poszerzeniach tyle że gumowych] . Dzięki serdeczne za zainteresowanie i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: 80 ka poszeżenia

Post autor: kylon »

Oryginalne nie są wcale dostępne tylko z nadkolami. To jakaś bzdura. Kupuję je ciągle do odbudowy osiemdziesiątek. Kolor czarny. Nie sprawdzałem czy są dostępne białe. Uszczelka składa się z tyłu z dwóch części. Można też kupić na metry w sklepach z artykułami technicznymi z gumy. Nie jest idealnie jak oryginał i bez kleju ale ujdzie.

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 659
Rejestracja: 02 lis 2008, 11:16
Auto: By?o BJ73, 2xHDJ80 XTR 3", HDJ80
jest LC100, HDJ80, rajd?wka Escape, zmota Escape
Kontakt:

Re: 80 ka poszerzenia

Post autor: Zibi »

farmer pisze:No to robimy reklame [jeśli można] .Poproszę kolega Zibi poda teraz jakiś link albo inny adres do sklepu.Natomiast jeśli chodzi o klej skuteczny to jest opisany w ogólnotechnicznych [post jest o poszerzeniach tyle że gumowych] . Dzięki serdeczne za zainteresowanie i pozdrawiam.
Kolego - ja spzredaję nowe poszerzenia a nie gumy. I pisałem to nie dlatego, że chcę spzredać ale aby nie wnioskować ze skoro na rynku są nowe poszerzenia to ktoś to w polsce produkuje. Bo będzie jak z jeepem i niby producentem co na końcu okazało sie po prostu importem.

Ciągle jakies angliki rozbierają to z takiego auta szukaj.

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: 80 ka poszeżenia

Post autor: Zbowid »

kylon pisze:Oryginalne nie są wcale dostępne tylko z nadkolami. To jakaś bzdura. Kupuję je ciągle do odbudowy osiemdziesiątek. Kolor czarny. Nie sprawdzałem czy są dostępne białe. Uszczelka składa się z tyłu z dwóch części. Można też kupić na metry w sklepach z artykułami technicznymi z gumy. Nie jest idealnie jak oryginał i bez kleju ale ujdzie.
A to tylko pokazuje jak są zorientowani panowie w ASO :evil:

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8335
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: 80 ka poszeżenia

Post autor: Rokfor32 »

W EPC czasem trzeba kliknać kolejną zakładkę - żeby podzespół rozbiło na części składowe ... :mrgreen:

Niemniej - faktycznie dla wielu gratów toyota przewiduje sprzedaż w jednym kawałku - takim flagowym przykładem są przeguby zewnętrzne do aut z IFS. Idą w komplecie z półośką.

ODPOWIEDZ