Przedłużenie Toyoty -przyczepa off-road

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
da orffo
Posty: 14
Rejestracja: 28 lis 2013, 23:13
Auto: LC Prado J95

Re: Przedłużenie Toyoty -przyczepa off-road

Post autor: da orffo »

Conqueror ma kilka modeli przyczep. Australijczyk może wybrać taką, która najbardziej odpowiada jego aktywności. Być może żadna z nich nie byłaby optymalnym rozwiązaniem na górskich drogach Ukrainy, Rumunii, Albanii, Czanogóry czy Kaukazu ale to nie znaczy, że nie można sobie takiej przyczepy wyobrazić. Wg mnie powinna być mniejsza i lżejsza niż australijskie. Rozwiązanie zawieszenia powinno zapewniać odpowiedni prześwit. Hamulec manewrowy i wygodne uchwyty z każdej strony mogłyby pomóc w awaryjnych sytuacjach. Duży skok zawieszenia i dobra amortyzacja powinny tłumić nierówności górskich szlaków. W błocie i piachu przyczepa ważąca 500kg nie zapadnie się głębiej niż jej prawie trzytonowy ciągnik. Jeśli komuś wystarcza formuła pojazdu wyprawowego -wszystko w jednym, to pewnie nie da się przekonać do ciągnięcia przyczepy. Dla tych jednak, którzy z różnych powodów już tę formułę wyczerpali może się okazać dobrym rozwiązaniem. Dzisiaj nad ranem wróciłem z Grecji. Odpiąłem i wstawiłem do garażu, przyczepę zawsze gotową na następną przygodę, a pustym samochodem pojechałem na nią zarabiać.

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Przedłużenie Toyoty -przyczepa off-road

Post autor: jezus »

Super opisany produkt... znaczy przyczepka.....

Tu takie małe cudeńko zza wielkiej wody... https://www.youtube.com/watch?v=f2VvmqADlrY" onclick="window.open(this.href);return false; ... może by coś z tego zaczerpnąć , ale nie cenę. :mrgreen:

ODPOWIEDZ