Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 2:29
www.wyprawa4x4.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Australia jest zachwycona TT, że porządny że nawet lepszy od fabryki

więc trochę to dziwne, no chyba że robią gumy na rynek australijski gdzie zazwyczaj jest ciepło

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: BJ42
Ja nie potrafię się ustosunkować bo nie widziałem tych przewodów. Szkoda, że nie podesłałeś napewno by wymienili bo tak robią - taka jest polityka firmy. Wiem, że moje słowo jest mało wiarygodne ale reklamacji mamy bardzo mało. No i cały czas idą do przodu. Zmiany są istotne i na plus. Na początku zestawy miały uszczelniacze z zamiennika a teraz tylko NOK fabryczny plus ich wzmacniane uszczelniacze robione w Japonii. Taka sytuacja jest od wielu lat. Teraz wchodzą specjalnie wzmacniane łożyska Koyo które będą produkowane tylko dla nich.
Oczywiście wszędzie pracują tylko ludzie zatem wszędzie możliwe są pomyłki jak z tą gumką.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Guma się starzeje. Na półce w magazynie też.

Kiedyś zanabyłem do 4R manszety przednich przegubów - jeszcze w Isla. Oryginały, bo miało być na długo. Auto bez liftu, więc żadne ekstremum pracy dla gum. Poleciały po miesiącu. Obie, z odtępem kilku dni.

Po prostu dostałem owszem, nówki - ale mające 20 lat ... :wink:

Awatar użytkownika

Auto: LJ78 - Żuczek
Może źle trafiłem, mimo wszystko zanabyłem parę innych rzeczy i jestem ogólnie zadowolony. Producent jak każdy inny, ma lepsze i gorsze produkty i wypusty, a że ogólny poziom stara się trzymać stosunkowo wysoko to na plus.

Raz z trw końcówki drążka miałem chyba ze 3 razy pod rzad z luzem nowe. Tyle że dopiero po założeniu było czuć luz. Więc panowie montowali, demontowali i reklamowali wkurzeni :) Innym razem wahacze oryginalne mercedesa wytrzymały mi niecałe dwa lata w osobówce.

Awatar użytkownika

Auto: Hdj 100
Kilka fotek tylnej klapy. Ogólnie nie było dużo korozji, najgorzej na dole po lewej. Według lakiernika gdyby szyba była tylko wklejona bez uszczelki to woda nie zatrzymywałaby się pod uszczelka? ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Na szybko zrobiłem u siebie na wsi wyciąg do namiotu. Teraz samodzielnie mogę szybko zdjąć lub założyć namiot ;) wyciągarka liniowa, mały bloczek i gotowe Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Auto: HDJ 80
Kokos...ty jak Pudzian, zamiast zagrody hale wystawione na wsi... :-)
Ale pomysł zajefajny, sam myślałem nad takim rozwiązaniem ale mam garaż za niski. Znaczy chciałem wyciąg przed garażem zrobić na ramieniu co by samemu ściągnąć kurnik i podwiesić pod sufit...ale za dużo pierdologi i odpuściłem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]