Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 21 cze 2018, 22:09
www.tlc-camp.pl/sklep/

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć,
zabudowa kupiona niedawno od Michał4x4 tutaj na forum, niestety jest zbyt szeroka do mojego bagażnika. Jak zacząłem rozmyślać jak ją przerobić to zbudowałem swoją, nieco prostszą, ale dokładnie taką jak chciałem.

Zabudowa jest bardzo solidna, zbudowana ze sklejki 12mm, szuflada zainstalowana na bardzo dobrych szynach Accuride. Waga około 30kg, na oko, bez ważenia. Jeździła ze mną na wycieczki przez dwa weekendy, nic nie skrzypi nie trzeszczy. Dzięki tym wyjazdom przekonałem się, że zabudowa bagażnika powinna być pierwszą inwestycją w samochód wyprawowy/wycieczkowy.
Pasuje to Toyoty LC100 bez trzeciego rzędu siedzeń, te z siedzeniami mają poukrywane bajery w boczkach, które są po prostu szersze.
Zabudowa wymaga wykończenia, przynajmniej zamknięcia szuflady - sklejka na zakończenie projektu w cenie, tak samo jak dobrej jakości wykładzina na obicie całej skrzyni.
Do zabudowy w obecnych stanie świetnie mieści się skrzynka z Castoramy lub skrzynka narzędziowa, do komory za siedzeniami można schować rzadko używane narzędzia lub części.

Do zabudowy jest przystawka umożliwiająca nocleg w samochodzie - nie używałem, więc ciężko mi cokolwiek o tym napisać. Poprzedni właściciel twierdzi, że spał i na dwie osoby patent się sprawdza.

Wystawiam za 500 zł, czyli taniej niż materiał potrzebny na jej zbudowanie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek