Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 19 lis 2018, 20:03
www.tlc-camp.pl/sklep/

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: BJ42
Hmm. 1280 PLN za progi wycinane na laserze, polakierowane proszkowo z podkładem w cenie brutto z fakturą to nie jest chyba wygórowana kwota. Goście za 800 pewnie policzyli sobie czas i koszta i poszli po rozum do głowy ;-)

Awatar użytkownika

Auto: KDJ95 3.0 d4d automat
Hmm.... o ale przyjęli zamówienie i go nie zrealizowali. Bez podania przyczyny. Ty mam nadzieję nie kierujesz się takimi zasadami jak to opisane pójście po rozum do głowy' w swoim biznesie, bo podoba mi się to co robicie i mam ochotę wstawić Wam kiedyś moją Toyotę.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: BJ42
Ja po prostu uważam że robienie progów za 800 pln to brak umiejętności liczenia ;-)

Witam,
to ja odgrzewam temat, może ktoś podać jakieś namiary na kogoś, kto podejmie się wykonania progów do J95, najlepiej okolice Warszawy. Czy ewentualnie jest jakiś sprawdzony producent u którego można zamówić zdalnie takie progi? Ktoś tu pisał o kimś z Poznania i z Gliwic, czy można prosić o podanie linków bezpośrednich do nich...

z góry dzięki
Maciej

Awatar użytkownika

Auto: KDJ120, 120KW
Pod Warszawą http://polskioffroad.com.pl/warsztat-polskioffroad/
lub
Getodin.eu
Ale mniej niż 1500zl to raczej nie będzie.

Awatar użytkownika

Auto: 2nd Gen 4R 2L-T '95 ,RAV4 2014 (byla),
J15-RC'15 2017
everybike pisze:
Jak już moja skrzynia biegów będzie działać to kupię takie progi ( przykręcane do ramy ) zdecydowanie. Noszę się z tym zamiarem już od 2 lat.
Podrzućcie proszę konkurencyjną ( i choć trochę tańszą :) ) ofertę niż dostępna na allegro ze sklepu z Poznania. Zamówiłem już w lutym w PFE Offroad z Gliwic ale cisza. Nie wywiązali się z roboty. Dobrze,że nie wołali zaliczki.
.
PFE podchodzi do tego bardziej jaki hobby wiem bo robiłem u niego przedni zderzak. Trochę to trwało ale na pozostałe elementy już nie miał czasu i u niego cena jest dobra .
Polecam na fb ‚ zderzaki off road k-4x4” chłopaki damy tną CNC i robia wszystko co klient wymyśli .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]