Toyota Tundra

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Toyota Tundra

Post autor: kylon »

Toyota Tundra. Kilka ładnych fotek o samochodzie. Niestety wyskakuje na początek cholerna reklama.
http://www.4x4.v10.pl/Toyota,Tundra,Lim ... a,524.html

Awatar użytkownika
Northern Sun
Posty: 251
Rejestracja: 20 sty 2008, 07:09
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Northern Sun »

kumpel taka smiga, fajne autko, troche przypomina tacome, nawet nie wiem ktory to rocznik :o
Załączniki
IMG_6051.jpg
(246,28 KiB) Pobrany 1852 razy

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: jezus »

coś jak nissan TITAN..5.7l......

Awatar użytkownika
Pzwmichu
Posty: 90
Rejestracja: 05 lut 2009, 07:49
Auto: Hilux SR5 08
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Pzwmichu »

jezus pisze:coś jak nissan TITAN..5.7l......
tylko ten TITAN w ogóle nie wygląda a Toyotka wygląda rewelacyjnie :)

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: jezus »

Co do wyglądu to sie nie bede sprzeczał....bo i jeden i drugi ma paskudny ryj...... :mrgreen: ...z wiekszych 4x4.....to ryje H1 , Lc80 , 100 i nowego GL-a...są takie jakoś dopasowane...reszta to napuchniete wieloryby....... :?

Awatar użytkownika
Northern Sun
Posty: 251
Rejestracja: 20 sty 2008, 07:09
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Northern Sun »

Titan sie pojawil na jakis czas a pozniej zniknal, mowa oczywiscie o t.o paskudne ryje do duzo domestykanow takimi sie wozi,

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Pyrka »

Kawał smoka do ciężkiej roboty dla posiadaczy rafinerii http://www.toyota.com/tundra/photo-gallery.html

Obrazek

Patry
Posty: 465
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:47
Auto: J73 V8, HDJ100, HJ61, FZJ80
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Patry »

Jeździłem taką Tundrą 5,7 V8, jak ten kloc się zbiera to po prostu coś niesamowitego :shock:
Niestety spalanie zabija, a motor gazu nie toleruje :(

bigos
Posty: 70
Rejestracja: 10 paź 2008, 13:29
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: bigos »

co by nie było, że nic nie piszę na temat toyot :mrgreen:
to wkleję fotkę zrobioną jakieś pół roku temu u mnie w Połańcu :P
Załączniki
tn_Zdjęcia-0001.jpg
tn_Zdjęcia-0001.jpg (32,73 KiB) Przejrzano 13518 razy

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Pyrka »

Bardzo fajne filmy pokazujące Tundrę w akcji dla różnych branż http://www.toyota.com/vehicles/minisite ... xperience/

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Cruiser »

Ostatnio przy okazji oglądania FJ Cruisera u dealera wsiadłem do takiej Tundry Crewmax za (chyba) 46.000 $ i szczęka mi opadła. W środku było więcej miejsca niż w Ikarusie i można było tanzbudę urządzić. Wszystkie bajery poczynając od lodówki po DVD dla brygadzisty. Tylko ta wajha do zmiany biegów. :?
Mój syn ma 5 lat i biegał przed tylnym rzędem siedzeń. :shock: Potem nie chciał wysiąść i musiałem go gonić po tym aucie. :lol:
Na Stany jest cool ale u nas na drodze, tak jak już jeden z kolegów napisał - wieloryb. A najlepsze jest to, że można do niej dokupić oryginalny kit TRD ze sprężarką i ścigać się z prosiakami z Zuffenhausen. :lol:

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: aaawaldi »

Patry pisze:Jeździłem taką Tundrą 5,7 V8, jak ten kloc się zbiera to po prostu coś niesamowitego :shock:
Niestety spalanie zabija, a motor gazu nie toleruje :(
Zastanawiam się nad kupnem Sequoi z silnikiem 4,7 I-force. Czy ten silnik podobnie jak jego większy, młodszy brat - też nie toleruje gazu ? Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym modelem ?

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Kwieczor »

aaawaldi pisze:
Patry pisze:Jeździłem taką Tundrą 5,7 V8, jak ten kloc się zbiera to po prostu coś niesamowitego :shock:
Niestety spalanie zabija, a motor gazu nie toleruje :(
Zastanawiam się nad kupnem Sequoi z silnikiem 4,7 I-force. Czy ten silnik podobnie jak jego większy, młodszy brat - też nie toleruje gazu ? Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym modelem ?
z tym że 5,7 gazu nie toleruje to jakiś mit chyba - nie tylko w Polszy ten motor gazują - ostatnio na mobile.de znalazłem tundrę V8 w Holandii z gazem tam zakładanym i dość dużym przebiegiem.
Podobno to kwestia instalacji i parowników (380 koni musi jeść i instalacja z jednym parownikiem nie wyrabia i jest za uboga mieszanka i głowica łapie temperaturę).

honey
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:46
Auto: LC J12
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: honey »

oj, tundra jest oooogromnaaaa... przedostatniej zimy jechala obok i potem stala obok naszego landka... sam landek jest dosc duzy, tundra wygladala, jakby sie nie konczyla, jak tyranozaur rex :P fajne auto, i fajnie szlo po zasniezonych, gorzystych drogach... na oponkach z kolcami... lc sie slizgal na wszystkie mozliwe strony... porozmawialismy chwile z wlascicielem tej tundry, powiedzial, ze nabyl auto min dlatego, zeby zona z corka mogly sie zapakowac na tygodniowy urlopik... ufff... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Toyota Tundra

Post autor: Pyrka »

Ładna realizacja dla myśliwych.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ