4runner lift IronMan

Moderator: luk4s7

talu
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2010, 11:15
Auto: 4 runner
Kontakt:

4runner lift IronMan

Post autor: talu »

We ostatnim czasie pojawiły się promocje zawieszenia Ironman. Wcześniej nie do końca sobie to ludzie chwalili, może ktoś ma i używa jakieś świeże? Jak to może chodzić w 4 runnerze 92r. Wyczytałem sporo, ale to opinie z przed paru lat, że zbyt miękkie, że buja i w ogóle. Jak to się ma teraz? komplet amorków można kupić za 1200zł do tego sprzężyny 500 i drążki poniżej 1000. Cena "przyzwoita" i do auta nie rajdowego może to się nadać ?

Awatar użytkownika
prosystem
Posty: 49
Rejestracja: 19 sie 2011, 16:52
Auto: Hilux 03r.
Kontakt:

Re: 4runner lift IronMan

Post autor: prosystem »

skoro nikt oprzez 2 lata nie odpowiedzial dam swoje doswiadczenie. posiadam ironmana lecz w hilu i spisuje sie calkiem niezle. 4x amorek nitrogas +2" , 2x resor +2" +200kg , amorek skretu, zrobilem na tym zawiasie juz 60 tys km i popki co wszystko dziala ok. resory nie siadly. wiec wg mnie zawias ten jest ok

Awatar użytkownika
prosystem
Posty: 49
Rejestracja: 19 sie 2011, 16:52
Auto: Hilux 03r.
Kontakt:

Re: 4runner lift IronMan

Post autor: prosystem »

2 miesiace nie dwa lata :)

talu
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2010, 11:15
Auto: 4 runner
Kontakt:

Re: 4runner lift IronMan

Post autor: talu »

Opinie straszebnie różne czytam, i z kim nie gadam to ironman na końcu by brali. No ale skoro piszesz, że da się na tym jeździć to znaczy, że się da. Na razie jeszcze myślę, czy pakować kasę w swoje, czy sprzedać i kupić juz gotową zrobioną, ze wszystkim, bo możliwość mam.

Awatar użytkownika
prosystem
Posty: 49
Rejestracja: 19 sie 2011, 16:52
Auto: Hilux 03r.
Kontakt:

Re: 4runner lift IronMan

Post autor: prosystem »

robiac swoja wiesz co masz kupujac zrobiona nic wiecej nie zrobisz a i nie wiesz czy nie byla katowana w terenie za mocno

ODPOWIEDZ