Plandeka Hilux

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Plandeka Hilux

Post autor: marcinvvv »

potrzebuje plandeki do mojego hiluxa. wersja extra cab 2009.
cos jak ten : Obrazek

niska lub wysoka ze stelazem ale bardziej jestem za niska. czy ma ktos namiary na jakas dobra firme ktora robi plandeki lub sprowadza ? najlepiej slask

z gory dzieki :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Plandeka Hilux

Post autor: Kwieczor »

marcinvvv pisze:potrzebuje plandeki do mojego hiluxa. wersja extra cab 2009.
cos jak ten :

niska lub wysoka ze stelazem ale bardziej jestem za niska. czy ma ktos namiary na jakas dobra firme ktora robi plandeki lub sprowadza ? najlepiej slask

z gory dzieki :mrgreen:
z plandeką to nie kłopot - zrobi ci każdy plandekarz od naczep za nieduży pieniądz - tylko musisz pomyśleć nad mocowaniem. Standard to listwa mocowana do tylnej części paki, boki na zapinki z gumką (widziałem trzy różne typy: stalowy pręt przy burcie i przeplot, haczyki lub stożkowe wałki z plastiku wiercone do burty i do tego gumy)
Ogólnie plandeka to super sprawa, bo najbardziej uniwersalna, tylko w większości wypadków pakę trzeba wiercić.

Jest jeszcze opcja z rzepami wszywanymi w brzeg plandeki i klejonymi dokoła po burtach - ale to jak rzadko zdejmujesz i zakładasz, rzep ma niestety to do siebie, że z czasem zachodzi syfem i przestaje robić.

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Plandeka Hilux

Post autor: marcinvvv »

widzialem plandeke na klipsy. bez wiercenia w pace. tylko nigdzie nie moge dostac do mojego modelu..

dzikus1200
Posty: 103
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:03
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Plandeka Hilux

Post autor: dzikus1200 »

Mam do sprzedania MAX Black zobacz w dziale części http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=7054" onclick="window.open(this.href);return false; atrakcyjna cena jakość bdb. Masz podwójną kabinę tak? Całkowicie szczelna nigdzie nie przemaka. są zdjęcia zobacz sam . Jeździłem z nią 1 rok ale potrzebowałem więcej miejsca na pace i kupiłem zabudowę.
Jak coś to kontakt do mnie pisz lub dzwoń ;
tel: 601-719-411
lub
gdik@wp.pl
Grzegorz

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Plandeka Hilux

Post autor: marcinvvv »

chetnie bym wzial ale mam 1.5 kabiny :mrgreen: zamowilem na plandekidoterenowek pl ale w kulki strasznie leca wiec jej nie odbieram bo juz 3 tyg. sie sciemniaja..

dzikus1200
Posty: 103
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:03
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Plandeka Hilux

Post autor: dzikus1200 »

Ja kupiłem tu : http://www.plandekipickup.pl/oferta.html" onclick="window.open(this.href);return false; konkretny gość , towar ma na miejscu . Dziś zamawiasz jutro masz plandekę u siebie. Jakość na 6 -tkę zarówno plandek jak i obsługi. Najlepiej zadzwonić to jeszcze fajnie Ci doradzi i powie co i jak ( facet też jeździ picupem ) POLECAM

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Plandeka Hilux

Post autor: marcinvvv »

dzwonilem tam ale z tego co pamietam nie maja dostepnych plandek do mojego modelu ( palaki za tylna szyba chroniace ja przed uderzeniem ladunku z paki . )

ODPOWIEDZ