OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Moderator: luk4s7

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: KrzysztofJ »

Witam Wszystkich.Chcialbym wtracic swoje trzy grosze i zdementowac pogloski jakoby oslony byly wykonane z " chinskiej plasteliny".Material to aluminium PA-11.Zdaje sobie sprawe ze cena ze wzgledu na atrakcyjnosc moze byc podejrzana lecz nie zdawalem sobie sprawy ze wywola to taka burze watpliwosci.Pozdrawiam Wszystkich i juz teraz mam nadzieje na ewentualna pomoc ze strony forumowiczow gdyz takze stalem sie posiadaczem Hiluxa.

KubaG
Posty: 138
Rejestracja: 06 lut 2010, 13:30
Auto: Hilux D4d 2006 :)
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: KubaG »

KrzysztofJ - rozumiem, że to Twój wyrób? :D

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: milczacy »

KrzysztofJ pisze:Witam Wszystkich.Chcialbym wtracic swoje trzy grosze i zdementowac pogloski jakoby oslony byly wykonane z " chinskiej plasteliny".Material to aluminium PA-11.Zdaje sobie sprawe ze cena ze wzgledu na atrakcyjnosc moze byc podejrzana lecz nie zdawalem sobie sprawy ze wywola to taka burze watpliwosci.Pozdrawiam Wszystkich i juz teraz mam nadzieje na ewentualna pomoc ze strony forumowiczow gdyz takze stalem sie posiadaczem Hiluxa.
Witamy w naszym gronie. I na pocieszenie dodam, że Ci spośród nas kupili osłony u Ciebie są zadowoleni.
Ja m.in. do nich należę :D

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: Norick »

No i dobrze że wykonawca tu zagościł a jeszcze lepiej że jeździ Hiluxem... :mrgreen: się skusze bo srodkowa osłona z allu jest jak najbardziej na miejscu ( nie mam siły czekać na wolne moce przerobowe)
Krzysztofie czy mógłbyś przybliżyć parametry owego aluminium. Bo zapewne jak większość nie bedąca metalurgami tyle wiem co gdzieś tam wyczytam :D

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: KrzysztofJ »

Norick jak zobaczylem Twoje pancerne oslony to juz boje sie Twojej opinii o oslonie ktora Ci wysle.Mam nadzieje ze "nie pojedziesz ze mna po calosci" :) .Jesli ktos chce poczytac o parametrach materialu to dolaczam link.Mam nadzieje ze ten kto zakupil u mnie oslone bedzie zadowolony z zakupu.W najblizszym czasie nie bede mial juz w ofercie tych oslon gdyz bedzie to warunkiem wspolpracy z firma ktora bedzie ich dystrybutorem.
Jesli chodzi o Hiluxa w "ktorego sie ubralem" to zrobie zdjecia przed naprawa i po wszystkich transplantacjach. Fotki Wam udostepnie w ramach ciekawostki.Z natury jestem optymista lecz juz widze ze bedzie to spore wyzwanie dla moich nerwow i portmonetki.

http://www.metale-kolorowe.eu/aluminium ... -5754.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: Kwieczor »

...i się nakupowaliśmy... - kto pierwszy ten lepszy, a ci zastanawiający się będą sponsorować marżę dystrybutora ;)
- ale tak w życiu jest i to chyba normalne; pół świata handlem i pośrednictwem stoi.

Napisz jeszcze Krzysztof, czy wyłącznością będą objęte także nowe projekty, czy te będziesz mógł pilotażowo puścić poza kontraktem- konkretnie chodzi mi o osłonę baku - czy już temat ruszyłeś?

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: KrzysztofJ »

Jesli chodzi o oslone baku to temat jest w koncowej fazie lecz niestety nie moge Wam tej oslony zaoferowac.Jesli chodzi o mnie to lubie tworzyc a sprzedawanie mnie meczy.Te wieczne targi z klientem ktory widzi ze cena jest atrakcyjna ale domaga sie obnizki ceny o 7 zl doprowadzaja mnie do rozstroju zoladka.

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: Norick »

KrzysztofJ pisze:Norick jak zobaczylem Twoje pancerne oslony to juz boje sie Twojej opinii o oslonie ktora Ci wysle.Mam nadzieje ze "nie pojedziesz ze mna po calosci" :)
Zupełnie niepotrzebnie nigdy nie planowałem takich jak mam z przodu na całości
http://www.youtube.com/watch?v=jCloPcfc7Qs" onclick="window.open(this.href);return false;
Na tym filmie widać że nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć przeszkody stąd stalowe na początku
reszta nie wymaga aż takich pancerników, jak przyjdzie się zobaczy.
No to szczekam na "pytę " :mrgreen:
Dzieki za linka z parametrami "blaszyska"

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: qberus »

No proszę, jaki ten świat mały :D.

Ja jednak składam reklamację :roll:. Osłona nie jest czarna :!:, słychać świst wiatru z tych podłużnych otworów przy jeździe po czarnym i trzeszczy na dziurach :shock:. Ale to tak żartem :wink:. Tak na prawdę fajnie zrobiona i wszystko pasuje choć wydaje mi się, że otwory mogłyby być odrobinę mniejsze.

No i witam w klubie miłośników Hiluxa :wink:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: kylon »

KrzysztofJ pisze:Te wieczne targi z klientem ktory widzi ze cena jest atrakcyjna ale domaga sie obnizki ceny o 7 zl doprowadzaja mnie do rozstroju zoladka.
:lol: :mrgreen: :roll: skąd ja to znam.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: milczacy »

He he
tez to mam codziennie :mrgreen:

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: RobertK. »

Standard......bo ten czy tamten zrobił sobie sam i kosztowało tylko....
Z tym ze ten czy tamten podaje cenę materiału, a własny czas, to że musiał pojechać tu i tam żeby kupić materiał, wyciąć, wygiąć, pospawać ,opiaskować, pomalować jakoś dziwnie umyka z tej ceny... 8)
Potem tworzą się mity jaka to taniość wielka i jak to wszyscy chcą na wszystkich majątek wielki zrobić, a wystarczy dobrze policzyć i wcale nie jest już tak różowo :mrgreen:

dzikus1200
Posty: 103
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:03
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: dzikus1200 »

Przyszła osłona, jest zajebista :D Podziękowania dla KrzysztofaJ. Jak zamontuję to zrobię fotkę.

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: KrzysztofJ »

dzikus1200 pisze:Przyszła osłona, jest zajebista :D Podziękowania dla KrzysztofaJ. Jak zamontuję to zrobię fotkę.
Ciesze sie ze jestes zadowolony.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mci
Posty: 39
Rejestracja: 12 sty 2011, 21:24
Auto: Hilux D4D '07
Kontakt:

Re: OSŁONY PODWOZIA DO HILA

Post autor: mci »

dzikus1200 pisze:Przyszła osłona, jest zajebista :D Podziękowania dla KrzysztofaJ. Jak zamontuję to zrobię fotkę.
U mniue to samo :)

ODPOWIEDZ