przekazniki - zamienniki

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

przekazniki - zamienniki

Post autor: marcinvvv »

czy wiecie moze gdzie kupic przekazniki od rozruchu i grzania swiec do hila ? chodzi mi o zamienniki bo w toyocie licza 350 za szt. a gwarancja tego nie obejmuje bo byly zalane woda.

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: przekazniki - zamienniki

Post autor: Kwieczor »

marcinvvv pisze:czy wiecie moze gdzie kupic przekazniki od rozruchu i grzania swiec do hila ? chodzi mi o zamienniki bo w toyocie licza 350 za szt. a gwarancja tego nie obejmuje bo byly zalane woda.
poszperaj po Allegro u gości, którzy sprzedają silniki i podzespoły z rozbitków 2005+ - trochę już tego jest.
Takich dupereli jak przekaźnik jeszcze nie wystawiają, ale jak zapytasz, to może Ci wydłubią.

Zamiennik - może Ci spróbować jakiś kumaty elektryk dobrać od zupełnie czegoś innego - np od KIA, VW albo jeszcze ciekawiej. U mnie z mechanicznych w pajero okazało się, że mechanik dobrał gumy stabilizatora od VW LT - identyczne a nawet trochę twardsze i przewody hamulcowe tył od Tico ;)

pozdrawiam
K.

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: przekazniki - zamienniki

Post autor: marcinvvv »

Kwieczor pisze:
marcinvvv pisze:czy wiecie moze gdzie kupic przekazniki od rozruchu i grzania swiec do hila ? chodzi mi o zamienniki bo w toyocie licza 350 za szt. a gwarancja tego nie obejmuje bo byly zalane woda.
poszperaj po Allegro u gości, którzy sprzedają silniki i podzespoły z rozbitków 2005+ - trochę już tego jest.
Takich dupereli jak przekaźnik jeszcze nie wystawiają, ale jak zapytasz, to może Ci wydłubią.

Zamiennik - może Ci spróbować jakiś kumaty elektryk dobrać od zupełnie czegoś innego - np od KIA, VW albo jeszcze ciekawiej. U mnie z mechanicznych w pajero okazało się, że mechanik dobrał gumy stabilizatora od VW LT - identyczne a nawet trochę twardsze i przewody hamulcowe tył od Tico ;)

pozdrawiam
K.
no wlasnie z tego co widzialem to w wielu toyotach jest taki sam. tylko strach troche z rozbitka bo moze byc dokladnie to samo co u mnie ;/ dlatego wolalbym nowy. poszperam poszukam moze cos znajde.

ODPOWIEDZ