problem z check engine

Moderator: luk4s7

szumi21
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:23
Auto: toyota hilux

problem z check engine

Post autor: szumi21 »

mam problem z lampką silnika przy rozgrzanym silniku załancza sie czek engine lampka silnika i auto traci moc i słychać zawory czy ktoś może wie czego może to być powud gdzieś słyszałem że to elektro zawory

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: konus »

Witamy serdecznie na naszym forum, bardzo jest nam miło że do nas dołączyłeś. Co prawda nic nie wiemy o twoim aucie, ale pewnie niedługo ktoś kto się zna na wróżeniu z kart udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi na twoje pytanie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: kylon »

Ja się nie znam ale też witam serdecznie :mrgreen:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: czobi »

POWUT morze byc nie przywitania sie :mrgreen:

szumi21
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:23
Auto: toyota hilux

Re: problem z check engine

Post autor: szumi21 »

konus pisze:Witamy serdecznie na naszym forum, bardzo jest nam miło że do nas dołączyłeś. Co prawda nic nie wiemy o twoim aucie, ale pewnie niedługo ktoś kto się zna na wróżeniu z kart udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi na twoje pytanie.
cze moje autko to hilux 92 r 2,4 td 120 tys mil 70 kapa silnika nowe pierścienie ostatnio problem z check engine przy rozgrzanym silniku od pala sie kontrolka silnika i traci moc oraz słychać zawory po zgaszeniu auta i od czekaniu wszystko wraca do normy

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: cosi »


pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: pablo200 »

Panowie,
Nie chcę zakładać nowego wątku. Mam podobne problemy, pacjent to 3,0 td. Przy jeździe po czarnym bez najmniejszego problemu. Podczas hasania po lesie, czasem zapala się w. w. lampka i nastepuje spadek mocy. Czy to normalne dla tego silnika? Z góry dziękuję za info.

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: pablo200 »

I jak nikt nie miał podobnych objawów?? :(

Awatar użytkownika
jjb
Posty: 258
Rejestracja: 08 sty 2009, 10:29
Auto: LC120
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: jjb »

pablo200 pisze:I jak nikt nie miał podobnych objawów?? :(
No coz, moze to falszywy trop, ale...
Jezdzilem jakis czas temu RAV4. W ciagu 3 lat dwa razy mialem cos takiego, za kazdym razem wymiana gwarancyjna katalizatora. Raz nawet po prostu zgasla. Ale gwarancja sie skonczyla a swiatelko zaczelo sie palic znowu. Bardzo nie chcialem wydac 4.5k na katalizator, zwlaszcza jak sobie pomyslalem, ze jest to 100 butelek Pata Negra Grand Reserve i zaczalem szukac. W koncu, przez jakiegos "misia" w ASO ktory znal angielski i umial czytac materialy wewnetrzne Toyoty znalazlem. Zmiana firmware komputera w samochodzie pomogla.

Kobieta ktora kupila Ravke nie dzwoni, wiec chyba caly czas ok. A ja enjoy 120 :-)

jjb

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: problem z check engine

Post autor: pablo200 »

Ale ważne, że zawsze jakiś najmniejszy. THX No nic, szukam dalej za granicą bo tu sezon wakacyjny się chyba zaczął :( :(

ODPOWIEDZ