Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Cruiser »

Gene pisze: Brak zapisu śladu i jego późniejszego wykorzystania jest słabe, ale czy taka funkcja występuje w fabrycznych urządzeniach? Raczej nie lub w niewielu przypadkach.
Skoro w starym Landzie z 2010 roku była ta funkcja, to czemu tego nie zepsuć? Obrazek

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Gene »

taaa
Zdaje się, że Toyota jakiś czas temu zmieniła dostawcę map i może dlatego szlag trafił tą funkcje.

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Gene »

Wczoraj poległem. Spróbowałem update'ować mapy do nowej wersji (Map Update 6.9.0L). Zrobiłem wszystko co każe instrukcja. Cały proces przeszedł poprawnie, ale fizycznie nic się nie zainstalowało. Nie było paska postępu a w informacjach nadal jest stara wersja. Całą procedurę przeprowadziłem kilka razy. Bez skutku. Żadne dane nie zostały przegrane z pamięci USB.
Nie mam pojęcia o co chodzi. Trochę to rozczarowujące.

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Gene »

Tym razem sukces. Zmieniłem USB stick, wgrałem na nowo zipa, rozpakowałem i poszło za pierwszym razem.
Załączniki
IMG_2849.jpg
(247,37 KiB) Pobrany 19 razy
IMG_6268.jpg
(210,07 KiB) Pobrany 19 razy

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Cruiser »

Mi wczoraj aktualizowali przy przeglądzie i trwało to niemiłosiernie długo. Dopiero o 19 odebrałem auto.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: kylon »

A ja zaobserwowałem wczoraj, że system całkowicie się gubi w przypadku gadania przez telefon. Dzwoni do mnie ktoś. Na telefonie widzę jego opis albo właściwy numer. Jednocześnie na wyświetlaczu pojazdu jest numer z poprzedniej rozmowy. Taka zmyłka ;-)

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Gene »

Uuuu... To ja chyba nie miałem takiego kłopotu. Spróbuj pogadać ze swoim dealerem żeby Ci zmienili na dwójkę system multimedialny.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: kylon »

Mam dwójkę.

November
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2017, 19:31
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: November »

Nawigacja w Toyota Touch 2 & Go to jakiś dramat.
Mam na myśli np.: wyznaczanie trasy z centrum Poznania do miejscowości oddalonej od Warszawy o 5 km. Znam tą trasę jak "własną kieszeń" bo jeżdżę z rodziną od 8 lat: A2 potem S8 i jestem w domu. Toyota proponuje tak karkołomne trasy...4 godziny a nawet zdarzyło się 6 godzin. W ubiegły weekend eksplorowaliśmy z Małżonką szeroko pojęte włości Zamoyskich tu się dopiero działo gdyby nie mapa papierowa wielokrotnie bylibyśmy w tarapatach.
Co radzicie?? Upgrade?? Serwis??
No i oczywiście mam kłopot z synchronizacją/ połączeniem z internetem z Sam Galaxy S6...

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Toyota Touch 2 / Toyota Touch 2 & Go

Post autor: Gene »

Oooo...
My wróciliśmy z wyjazdu do Estonii i muszę przyznać, że nawigacja sprawiła się całkiem dobrze.
Oczywiście zawsze mamy mapy papierowe i tym razem jeszcze tablet z Google Maps, ale w sumie & Go dała radę.

ODPOWIEDZ