Akcja serwisowa

Moderator: luk4s7

Bananczyk
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:46
Auto: Hilux 2009
Kontakt:

Akcja serwisowa

Post autor: Bananczyk »

http://moto.pb.pl/4642862,19694,kolejna ... owa-toyoty

Link do sprawdzenia po VIN
https://www.toyota.pl/service-and-acces ... isowe.json

Sprawdzałem swoją i kwalifikuje się do wymiany.
Zostawiłem dane w formularzu i sam nie wiem czy czekać na to że się sami odezwą czy uderzać samemu do ASO.

PS. Z rozpędu umieściłem w dziale Hilux ale dotyczy to tez innych modeli, prośba do moderacji o przeniesienie do ogólnych.

pk1pawel
Posty: 61
Rejestracja: 24 wrz 2013, 15:21

Re: Akcja serwisowa

Post autor: pk1pawel »

ponoć list przyśla tak czy inaczej...ale najlepiej zadzwonić do wybranego przez siebie ASO i się już umówić na konkretny termin

Bananczyk
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:46
Auto: Hilux 2009
Kontakt:

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Bananczyk »

Nie czekałem, umówiłem się telefonicznie. Części są na stanie więc umówili od ręki, czas tego typu naprawy podali jako 1,5h.

alfred
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2013, 20:34
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Akcja serwisowa

Post autor: alfred »

Witam ,wczoraj przeczytałem o akcji serwisowej, sprawdziłem VIN, okazało się , iż łapię się na tę akcje. Dzisiaj udałem się do serwisu w Nowogardzie. Panowie z obsługi powiedzieli iż nic nie wiedzą na ten temat, ale że to sprawdzą. Natychmiast to zrobili, i potwierdzili. umówili mnie na 30 grudnia. Tak że łatwo , prosto i przyjemnie.

alfred
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2013, 20:34
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Akcja serwisowa

Post autor: alfred »

I już po wymianie napełniacza poduszki w kierownicy. Auto odebrałem po dwóch godzinach, protokół naprawy opiewał na sumę 286 zł,tj robocizna i materiały.

Bananczyk
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:46
Auto: Hilux 2009
Kontakt:

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Bananczyk »

Ostatnio przez przypadek trafiłem na informację o ponownej akcji serwisowej poduszek.
Z tego co zrozumiałem to na poprzedniej akcji wymieniono wadliwe napełniacze na... niewłaściwe napełniacze .

Czy jak to tam ładnie napisano cyt.
"Akcja dotyczy ponownej wymiany napełniacza poduszki powietrznej umieszczonej w kierownicy w samochodach Toyota Hilux. Przyczyną jest ogłoszenia jest błąd w określeniu zakresu pojazdów objętych poprzednią kampanią wymiany napełniaczy, co spowodowało wymianę napełniacza poduszki na niezgodny ze specyfikacją producenta. W przypadku kolizji poduszka może zadziałać niezgodnie z założeniami konstrukcyjnymi, co może zwiększyć ryzyko odniesienia obrażeń przez kierowcę."

Strach jechać, znowu mi kierownicę skoszą .

ODPOWIEDZ