Dywaniki welurowe do 120.

Moderator: luk4s7

Gość

Dywaniki welurowe do 120.

Post autor: Gość »

Postanowiłem podzielić sie uwagami na temat zakupu akcesoriów do 120. I tak zaczynam do dywaników, na dniach kończę wątek z LED-ami (już zamontowane, wstawię fotki i uwagi). Dywaniki welurowe zakupiłem na allegro oczywiście, firma Inter-Carro(sprzedajacy Inter-Carro2), dokladnie wstawiam nazwy aby wiadomo bylo o czym pisze. Firma polska itp., każdy może sprawdzić o co chodzi na allegro.
Opis: dywaniki welur strzyżony igiełkowy, spód gumowany, napis TOYOTA na przednich jest flokowany, grubość dywaników 0,7 - 0,9cm.
Ocena : w porównaniu do oryginalów bo takie posiadam:
PLUSY : - dość dokładnie dopasowane (krótsze od oryginałów o okolo 10cm), bezzapachowe.
MINUSY: brak otworów na stopery - do wykonania we wlasnym zakresie( plastikowe stopery załączone), jakość obszycia nićmi co najwyżej dostateczna (niedokładnie), tylko 4 kolory dywaników, ciemny grafit jest do szarych wykończeń za ciemny, żałuje że nie wybrałem jasnego, ale ten wydawał mi sie znowu za jasny.
NEUTRAL : gratis to zestaw nici, dla mnie totalnie nieprzydatny, czas realizacji zamówienia od licytacji do otrzymania 7 dni (równy tydzień).
UWAGI : grubość do 9mm, oryginały chyba jakieś 5-6mm, wydaje mi się że niepotrzebnie przepłaciłem (koszt ok 120 zł). Według mnie są po prostu za grube, te 5-6mm wystarcza, sa jeszcze na allegro po 12mm, ale jak ktoś skomentował, to nie dywan perski, bez sensu, za 5-6mm można dać 60 zeta i jest równie dobrze (wydaje mi się że to przerost treści na formą..).
Nic nie sugeruję wnioski do przemyślenia dla każdego. Czy kupiłby je raz jeszcze - NIE.
PS. Polecam następne wątki o akcesoriach - MATA OCHRONNA, pokrowiec do przewozu psa kota i wspomaniane LEDY.
W kwestii wyjaśnienia : nie w ogólnych, bo są to w 100 % opinie, albo o akcesoriach dedykowanych do 120, albo opinia tylko i wyłącznie jak się coś sprawdza itp. w 120.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 12:50 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem treść postu. Dodałem znaki diakrytyczne stosowane w polskim alfabecie.

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: Dywaniki welurowe do 120.

Post autor: Husky »

Ale o co chdzi? :shock:

Nie napisałeś jeszcze jakim odkurzaczem to czyścić?

A te nici to w jakim kolorze?

Gość

Re: Dywaniki welurowe do 120.

Post autor: Gość »

Proszę HUSKY możesz sie naśmiewać z mojego wątku. Napisałem go aby dać pewną informację dla planującyh zakup takich akcesoriów do 120. Z jednych zakupów jest zadowolony z innych nie. Może komuś się przyda. Może dzieki ww. informacjom ktoś zaoszczędzi prawę złotych i kupi fajny stuff i o to chodzi jesli nie wyłapałes sensu. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ