Motanie 120-tki

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Motanie 120-tki

Post autor: duch »

Podsumowanie !
Za nami rajd Toyoty,zajeliśmy drugi plac w generalce,wygrał Hillux ale to juz byla maks przeróba i w życiu bym mu nie dał rady. Jednak patrząc na inne Land Criusery, zostały daleko w tyle,różnica w pokonywaniu przeszkód czyli dzielnośc terenowa znacznie poza zasiegiem.Najważniejsze,dotychczas jak wpadałem na "kocie łby" tył zaczynał swoje żyć swoim życiem.Teraz,auto jedzie jak po sznurku,żadnych uskoków,dziury wybiera płynnie.Fakt,jest zdecydowanie trwardszy ale mi to akurat pasuje.
Wyciągarka działa miodzio,musze tylko jeszcze zrobić okienko coby widziec jak sie lina zwija :wink:
Estetyka wykonania jest taka jak widać na zdjęciu - jak dla mnie super.Zreszta na rajdzie Toyot wszyscy to potwierdzili :mrgreen:

A gdzie to wszystko wykonane - w Big-U garage w Zabrzu,dla tych co nie kumaja to jest na Śląsku.
Bigu,wielkie dzieki za czas jaki poświeciłeś mojej 120-tce i za cierpliwość jaka wykazałeś dla mojej przezroczystej osoby :roll:

misiekG
Klubowicz
Posty: 702
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:38
Auto: HDJ100, LC200 V8
Kontakt:

Re: Motanie 120-tki

Post autor: misiekG »

a to nowość na forum, przerwa na reklamę w postach :mrgreen: , ach ta komercja

gladki96
Posty: 20
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:21
Auto: Rav4 III '06r. D-4d 136 HP
Kontakt:

Re: Motanie 120-tki

Post autor: gladki96 »

Duch na jakim to rajdzie TOYOT byłeś ? (jeśli to nie tajemnica :D)

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Motanie 120-tki

Post autor: duch »

gladki96 pisze:Duch na jakim to rajdzie TOYOT byłeś ? (jeśli to nie tajemnica :D)
Rajd TOYOT MG CENTRUM KATOWICE na torze w Biskupicach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Motanie 120-tki

Post autor: Kames »

gdzie to wszystko wykonane - w Big-U garage w Zabrzu,dla tych co nie kumaja to jest na Śląsku
gratulacje Duchu :!: ,a kim jest Bigu i ke rabotajet to my wsio wiemy :wink: , zycze dalszych sukces. powodzenia

Awatar użytkownika
szymano
Posty: 109
Rejestracja: 16 cze 2011, 00:33
Auto: Land Cruiser 120, Land Cruiser V8
Kontakt:

Re: Motanie 120-tki

Post autor: szymano »

Pozwolę sobie odkopać temat i spytać jak sprawuję się 120-tka? Czy inne modyfikacje zostały wprowadzone?

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ