Nawigacja Android

Moderator: luk4s7

bilans
Posty: 56
Rejestracja: 06 paź 2015, 08:45

Re: Nawigacja Android

Post autor: bilans »

stary temat ale .. myśle aby to zamontować mam orginalny gps +kaseciak + zmieniarka..
i myślę nad tym ..
https://pl.aliexpress.com/item/10-4-Ver ... autifyAB=0

podobno są 3 wersje i na orginalny gps też może ktoś z was badał ten temat .. lub ma ?

golak
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2018, 18:24

Re: Nawigacja Android

Post autor: golak »

bilans pisze:stary temat ale .. myśle aby to zamontować mam orginalny gps +kaseciak + zmieniarka..
i myślę nad tym ..
https://pl.aliexpress.com/item/10-4-Ver ... autifyAB=0

podobno są 3 wersje i na orginalny gps też może ktoś z was badał ten temat .. lub ma ?
Tez o tym mysle i gdzies czytalm chyba nawet na forum ze trzeba miec jakis kabel jesli ma sie osprzet jbl i gdzies po komentarzachna ali czytalem ze nie sprzedaja tego kabla razem z tymi z ali a to chyba ten kabel https://pl.aliexpress.com/item/FOR-TOYO ... autifyAB=0

tez jestem ciekaw czy ktos to robil juz n forum ?

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: MaxLux »

Tylko dlaczego android 4.4.4 ? i ciekawe czy faktycznie tak pasuje wszystko czy przyjdzie rzeźbić ...

bilans
Posty: 56
Rejestracja: 06 paź 2015, 08:45

Re: Nawigacja Android

Post autor: bilans »

golak pisze:
bilans pisze:stary temat ale .. myśle aby to zamontować mam orginalny gps +kaseciak + zmieniarka..
i myślę nad tym ..
https://pl.aliexpress.com/item/10-4-Ver ... autifyAB=0

podobno są 3 wersje i na orginalny gps też może ktoś z was badał ten temat .. lub ma ?
Tez o tym mysle i gdzies czytalm chyba nawet na forum ze trzeba miec jakis kabel jesli ma sie osprzet jbl i gdzies po komentarzachna ali czytalem ze nie sprzedaja tego kabla razem z tymi z ali a to chyba ten kabel https://pl.aliexpress.com/item/FOR-TOYO ... autifyAB=0

tez jestem ciekaw czy ktos to robil juz n forum ?
sprawdziłem masz 100% racji z tym kablem a nie miałem pojęcia ciekawe ile jeszcze do tego dojdzie dupereli.....

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: MaxLux »

Jak przyjdzie i zainstalujesz to opisz doświadczenia
- ten poniżej chyba ma najbardziej bogaty opis:

https://www.aliexpress.com/store/produc ... 3300.html?

Awatar użytkownika
021CLT
Posty: 205
Rejestracja: 15 cze 2012, 21:34
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: 021CLT »

Panowie NIE KUPUJCIE tego gówna....
Wróżenie z fusów czy zadziała czy nie.... Odsyłanie do Chin, wymiana zwrotnych przesyłek, krętactwo chińskich sprzedawców itd.
Szkoda nerwów, i rozczarowania bo to nie jest sprzęt dedykowany do Toyoty. Jak ktoś się upiera najpierw niech podjedzie do serwisów audio car i pogada z ludźmi co montują sprzęt audio. Na 100% odradzają takie chińskie gówno... Ale każdy zrobi co chce...

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: rolkos »

Co ma ci powiedzieć sprzedawca, kup u konkurencji?

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: MaxLux »

Ten link co akurat zapodałem ma najwięcej fotek z instalacji tego do rożnych 120tek, ale faktycznie nikt ci gwarancji nie da ...
Tak czy inaczej kusi mnie żeby wymienić radio i nawigacje na coś bardziej pasującego do 2018 roku :)

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: rolkos »

Ten wielki ekran to wg mnie troche ryzyko jeśli chodzi o funkcjonalność i ergonomię. Nie każdą automatyczną klimę da się też do tych wynalazków podłączyć.

Co do reklamacji na alli mam raczej dobre doświadczenia. Raz nie doszło to dosłali, raz przysłali nie to co zamówiłem (inne ładowanie), najpierw zaproponowali rabat na kolejne zakupy, gdy się nie zgodziłem przysłali nowy towar, doszedł w 7 dni. W ten sposób miałem 2szt. wprawdzie moje zamówienie było na około 100zl.

smayk
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:12
Auto: TOYOTA LAND CRUISER 120
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: smayk »

Witam wszystkich miłośników land Cruiser 120 mam problem chciałbym zamontować w moim landzie z 2006 roku, stacje multimedialną mam radioodtwarzacz z gałkami. Kupując pioneera AVIC-980 DAB ,ramkę ,kamerę cofania,dedykowaną do tego modelu, myślałem że z montażem nie będzie problemu niestety byłem w błędzie byłem w kilku warsztatach na Śląsku i każdy wymięka instalacja wyposażona
jest w wzmacniacz pod fotelem kierowcy do którego podłączone są dwie kostki a do radia doprowadzone są trzy w internecie brak zamienników kostek iso do podłączenia radia, nie chcę odcinać oryginalne instalacji radiowej,ani montować Chińskich zamienników
których dźwięk pozostawia wiele do życzenia .Proszę o pomoc pozdrawiam

bilans
Posty: 56
Rejestracja: 06 paź 2015, 08:45

Re: Nawigacja Android

Post autor: bilans »

Olej to , idź w kierunku cyfrowej zmieniarki z Bt

Awatar użytkownika
hetman
Posty: 366
Rejestracja: 21 lis 2015, 21:05
Auto: LJ78 - ?uczek
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: hetman »

smayk pisze:Witam wszystkich miłośników land Cruiser 120 mam problem chciałbym zamontować w moim landzie z 2006 roku, stacje multimedialną mam radioodtwarzacz z gałkami. Kupując pioneera AVIC-980 DAB ,ramkę ,kamerę cofania,dedykowaną do tego modelu, myślałem że z montażem nie będzie problemu niestety byłem w błędzie byłem w kilku warsztatach na Śląsku i każdy wymięka instalacja wyposażona
jest w wzmacniacz pod fotelem kierowcy do którego podłączone są dwie kostki a do radia doprowadzone są trzy w internecie brak zamienników kostek iso do podłączenia radia, nie chcę odcinać oryginalne instalacji radiowej,ani montować Chińskich zamienników
których dźwięk pozostawia wiele do życzenia .Proszę o pomoc pozdrawiam
Olej wzmacniacz i podejmij pod radio bezpośrednio albo dokup wzmacniacz jeśli to radio nie da rady. Szkoda czasu i dochodzenia, chyba że ktoś już przetarł szlaki. Ja w Mercu kiedyś musiałem ominąć cała instalacje z powodu sygnału cyfrowego po światłowodzie, ewentualnie przewody co idą do głośników można wykorzystać. Jak dodasz maty na drzwi (z dwóch stron) to będzie miodzio. To i radio to podstawa CA.

Gawlik
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2018, 17:06
Auto: 1KD-FTV, J120
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: Gawlik »

Przerabiałem już ten temat. Skończyło się na kupnie transmitera FM dobrej jakości i póki co daje rade. Znam jedną firmę która podejmuje się prze drutowania instalacji pod takie radio (przynajmniej jak z nimi rozmawiałem to mówili że już taki temat przerabiali). Przy czym oni są z Mysłowic, nie wiem skąd ty jesteś. Jak coś to pisz na pv to powiem ci gdzie się ta firma znajduje

Awatar użytkownika
aadamuss
Posty: 538
Rejestracja: 23 paź 2012, 23:26
Auto: Hdj 100
Kontakt:

Re: Nawigacja Android

Post autor: aadamuss »

Jak wygląda i działa transmiter dobrej jakości? Po BT ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

DawidCobra
Posty: 25
Rejestracja: 03 sie 2019, 03:56

Re: Nawigacja Android

Post autor: DawidCobra »

Witam
Także jestem amatorem, często proszę też o porady. Z radiem zamiennikiem jest problem z tym wzmacniaczem. Ogólnie trzeba kupować radio dedykowane do lc 120 i zaznaczyć trzeba że ma się pod fotelem te piękne ustrojstwo. Dokładają wtedy takie pudełko i wtedy wszytko gra. Co do stacji multimedialnych Android serio to loteria jest. Pierwsze kupiłem za 1500 zł na olx, znajomy przerabiał mi landka na wyprawy założył te które wybrałem - skrzaczył się wyświetlacz. Odesłał z powrotem A że to chińszczyzna to czekam i czekam na powrót z naprawy zaraz 3 miesiąc będzie. W międzyczasie kupiłem drugie w Gdańsku niby dedykowane a musiałem przelutować kostki. Schematy szukałem szukałem i znalazłem na ruskiej stronie. Cała noc lutownica i schemat ba telefonie po 50 razy sprawdzałem czy aby dobrze. Zrobiłem koniec końców tak że do kostek z tamtego radia dolutowałem same przewody z Tego drugiego i działa. Wiem że tamte pierwsze to chińczyk te drugie też to samo, chińczyk jedynie z inna grafiką i drobnymi zmiamami. Póki co na razie działa już drugi miesiąc, poprzednie wytrzymało Chyba ze 2 tygodnie. Jestem zadowolony, przewody polutowane koszulki po dwie termokurczliwe pozakładane, grzebania dużo A czy się opłacało- dla mnie tak, ale szczerze straszna loteria i potrzeba cierpliwości, albo dobry zakład elektroniczny zrobią odpłatnie.
Dołożyłem przednią i tylną kamerkę uniwersalną to tak na marginesie w sumie przydatne fajne gadżety.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Obrazek

ODPOWIEDZ