Dywaniki na zime/gumowe

Moderator: luk4s7

maciaz
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2015, 09:39

Dywaniki na zime/gumowe

Post autor: maciaz »

Witam,

Rozgladam sie z porzadnymi dywanikami do Landka. Zanalazlem takie ale troche irytuje mnie brak tzw. wanienki jak za ta cene.
http://www.skleptoyota.pl/index.php?p31 ... iki-gumowe" onclick="window.open(this.href);return false;
Czy ktos moze polecic kokretne/sprawdzone gumy?

Pzdr
Maciek

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Dywaniki na zime/gumowe

Post autor: plum76 »

lekko teoretyzując to nie tak w 100% "wanienka" odpowiada ze pozostanie wody na wycieraczce.
Istotniejsze są te małe kwadraciki bo to one robią małe oczka wody i utrzymują ich nadmiar. Rynienka fajnie jakby była ale to my klienci bardziej ich chcemy niż są potrzebne. fajnie działa zostawienie auta zima na noc poza garażem wtedy cała woda na wycieraczce zamarza i mozna łatwo ja z wycieraczka usunąc z auta. Wycieraczki oczywiście nie wyrzucamy.

paweł

Awatar użytkownika
sMAJSTER
Posty: 93
Rejestracja: 28 wrz 2010, 20:37
Auto: KZJ 77
Kontakt:

Re: Dywaniki na zime/gumowe

Post autor: sMAJSTER »

plum76 pisze:Wycieraczki oczywiście nie wyrzucamy
a kto bogatemu zabroni :lol:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Dywaniki na zime/gumowe

Post autor: kylon »

http://www.wyprawa4x4.pl/dywaniki-gumow ... -j120.html" onclick="window.open(this.href);return false;

eduardo
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2015, 18:58
Auto: J121
Kontakt:

Re: Dywaniki na zime/gumowe

Post autor: eduardo »

Mam takie jak podrzucił Kylon tylko szare. Są ok nawet bez mocowania. W Toyocie niezła cena.

legend
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2019, 18:19

Re: Dywaniki na zime/gumowe

Post autor: legend »

Kupiłem te dywaniki i mam wrażenie, że w okolicy podstopnicy brakuje 2-3 cm (tzn. jest szpara, dywanik jest za krótki).
Mam automat - może w wersji ze skrzynią manualną jest lepiej. Jak to wygląda u Was?

Pozdrawiam,
Kamil

ODPOWIEDZ