Error - Radio

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
farellski
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2014, 15:45
Auto: Obecnie - Hilux Revo. Wcze?niej Dyskoteka wypraw?wka, TLC J120 wypraw?wka.
Kontakt:

Error - Radio

Post autor: farellski »

Witam,
tydzień temu kupiłem auto - J120, wyciągając płyty z radia coś się zacięło i pokazuje ERROR... Czy ktoś zna rozwiązanie problemu? W odtwarzaczu jest 5 płyt.. nie można ich słuchać ani wyciągnąć. Wcześniej wszystko działało bez problemu.

Awatar użytkownika
Mesel
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 05 paź 2009, 14:38
Auto: V8/KDJ90
Kontakt:

Re: Error - Radio

Post autor: Mesel »

Zdarza sie, w instrukcji masz opisane który error co znaczy. Wrócę do domu to mogę Tobie to wypisać.
W moim wypadku zgaszenie auta i ponowne odpaleniu zawsze pomagało :)

Awatar użytkownika
farellski
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2014, 15:45
Auto: Obecnie - Hilux Revo. Wcze?niej Dyskoteka wypraw?wka, TLC J120 wypraw?wka.
Kontakt:

Re: Error - Radio

Post autor: farellski »

:) odbieram instrukcję jutro z serwisu.... Mam te płyty już od 10 dni i non stop ERROR!

Awatar użytkownika
farellski
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2014, 15:45
Auto: Obecnie - Hilux Revo. Wcze?niej Dyskoteka wypraw?wka, TLC J120 wypraw?wka.
Kontakt:

Re: Error - Radio

Post autor: farellski »

ERROR 4 tak dla ścisłości.

Awatar użytkownika
Mesel
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 05 paź 2009, 14:38
Auto: V8/KDJ90
Kontakt:

Re: Error - Radio

Post autor: Mesel »

Usterka zasilania radia. Na moje to zlapalo jakis blad. Zdejmij moze klemy na noc z akumulatora

Awatar użytkownika
farellski
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2014, 15:45
Auto: Obecnie - Hilux Revo. Wcze?niej Dyskoteka wypraw?wka, TLC J120 wypraw?wka.
Kontakt:

Re: Error - Radio

Post autor: farellski »

Ok, dam znać jaki wynik.

Awatar użytkownika
farellski
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2014, 15:45
Auto: Obecnie - Hilux Revo. Wcze?niej Dyskoteka wypraw?wka, TLC J120 wypraw?wka.
Kontakt:

Re: Error - Radio

Post autor: farellski »

Odebrałem instrukcję i oczywiście error4 kwalifikuje się do kontaktu z ASO :), sprawa była bardzo prosta, dzięki!! MESEL. Klemy na 10minut nie pomogły ale na 2 godziny tak. Wszystko działa, wkładam i wyjmuję płyty. Przed "operacją" dowiedziałem się w serwisie, że radia w toyotach nie mają kodu :)

ODPOWIEDZ