Jak wygląda wasz błotnik?

Moderator: luk4s7

jarooo
Posty: 54
Rejestracja: 02 cze 2014, 14:45

Jak wygląda wasz błotnik?

Post autor: jarooo »

Muszę wymienić błotnik, lewy przód. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.
Znalazłem na allegro składowisko części blacharskich do LC120, pojechałem do faceta, jednak uświadomił mi, że w LC120 (konkretnie mój KDJ125) występują dwa rodzaje błotnika: normalny i lekko poszerzony.
Poniżej zamieszczam grafikę, jaką opracowałem, żeby orientacyjnie przybliżyć temat.
Błotniki na pierwszy rzut oka się nie różnią, jednak charakterystyczne jest jedno przetłoczenie, gdzie u mnie przebiega ono łagodnie, a na innych błotnikach ma w połowie taki ostrzejszy skręt.
U samej góry jest zdjęcie moje auta, z naniesionym obok kształtem, o który mi chodzi.
U dołu są fotki ściągnięte z internetu. Znalazłem tylko jedno zdjęcie, na którym jest błotnik, który ja posiadam.
No i teraz zastanawiam się gdzie szukać tego właściwego. Dodatkowo, człowiek od złomu powiedział, że błotnik idzie w parze z przednim zderzakiem, który również potrzebuję. Bo błotnik licuje ze zderzakiem, więc zderzaki też były w dwóch wersjach. Pomocy... :)

https://drive.google.com/file/d/0B0udEq ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ