Polski lektor i menu w języku polskim

Moderator: luk4s7

kzmg
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2013, 10:19
Auto: J120
Kontakt:

Polski lektor i menu w języku polskim

Post autor: kzmg »

Witam!
Posiadam fabryczną nawigację w LC120 '08r niestety bez lektora i menu w języku polskim. Czy ktoś z Was przerabiał na język polski? Wie jak/gdzie można to zrobić dobrze i pewnie?

mabor
Posty: 37
Rejestracja: 18 sty 2013, 16:54
Auto: LC 4.0 V6 J125
Kontakt:

Re: Polski lektor i menu w języku polskim

Post autor: mabor »

kzmg pisze:Witam!
Posiadam fabryczną nawigację w LC120 '08r niestety bez lektora i menu w języku polskim. Czy ktoś z Was przerabiał na język polski? Wie jak/gdzie można to zrobić dobrze i pewnie?
Miałem podobne problemy-ja miałem wszystko w języku greckim :)
ASO zawiodły... Sprawę opanowali Panowie Andrzej (głównie) i Marek z Serwisu AnMark w Poznaniu-nie pamiętam jak nazywa się dokładnie ulica ale jest tuż przu Baraniaka (koło jeziora Malta). Tu masz nr tel:618720607 ale proś pana Andrzeja, względnie Marka... Pracowników jest więcej ale oni są mózgami... Jak nie chcesz przyjeżdżać zapytaj może kogoś Ci polecą w Wa-wie,bo mają liczne kontakty (są na prawdę dobzi i jako nieliczni przerabiają audio z systemu USA na europejski, robią wiele ekskluzywnych aut np ostatnio jak mi zakładali kamery do auta żony to widziałem, że robili navi i audio w jakimś amerykańskim Lexusie z W-wy)
Na pewno załatwisz! A jak nie, zawsze zostaje Ci włożenie tzw Naviboxa czyli urządzenia z nawigacją, dvd itd które wyświetla wszystko na oryginalnym ekranie tyle,że jest sterowane nie dotykowo a z innego pilota... Ma też swoje plusy-to zwykły komp czyli można wgrywać co się chce - tzn jakąkolwiek navi... :) Zadzwoń, mnie pomogli, może Tobie też się uda. Pozdrawiam

Gregor
Posty: 38
Rejestracja: 07 mar 2013, 19:40

Re: Polski lektor i menu w języku polskim

Post autor: Gregor »

Witam.Ja zmienialem u siebie w 120.Nawi i wszystko po polsku.Koszt 800 zł z dojazdem.Przyjezdzaja i 20 minut i gotowe.Chlopaki są z Łomży a ich strona wpisz w wyszukiwarkę uczymy auta polskiego.Do tego najnowsze mapy polski w cenie

Gregor
Posty: 38
Rejestracja: 07 mar 2013, 19:40

Re: Polski lektor i menu w języku polskim

Post autor: Gregor »

Dodam jeszcze ze navi i lektora robią w każdym aucie.Tel znalazłem 516757656

kzmg
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2013, 10:19
Auto: J120
Kontakt:

Re: Polski lektor i menu w języku polskim

Post autor: kzmg »

i jak to wszystko chodzi? zadowolony jesteś z ich usługi?

Gregor
Posty: 38
Rejestracja: 07 mar 2013, 19:40

Re: Polski lektor i menu w języku polskim

Post autor: Gregor »

Jest ok jak dla mnie.Jeden raz był problem ze znalezieniem jakiejś wioski ale po za tym to ok.

ODPOWIEDZ