Zabudowa bagażnika do 100-ki

Moderator: luk4s7

emrozmy
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:23

Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: emrozmy »

Czy ktoś z forumowiczów widział może gdziekolwiek zabudowę bagażnika do 100-ki, ale z przedłużeniem do funkcji spania? Poszukuję i widzę jedynie gotowe opcje zabudowy do poziomu tylnych foteli. W jednej z firm widziałem opcję rozłożenia, ale oferowaną do Nissana Patrola...

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: rolkos »

Jak chcesz możemy taką zrobić dla Ciebie pod wymiar i wedle uznania.

camino
Posty: 25
Rejestracja: 06 gru 2017, 08:33
Auto: UZJ100

Re: Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: camino »

Chcesz się na stałe pozbyć tylnych foteli i zrobić całość na płask? Co z lodówką? Też się przymierzam do zabudowy, ale spanie ma być opcjonalne.

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 2141
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:23
Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Kontakt:

Re: Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: sebastian44 »

Było juz kilka razy, do spania nie potrzebne jest żadne przedłużanie zabudowy, wystarczy to żeby była ona na równo ze złożonymi siedzeniami. Na to kładziemy materac, tam gdzie są jakies przerwy wrzucamy torby z bagażnika i nie ma żadnego problemu ze spaniem. Dokładanie desek jest zbędne.

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: rolkos »

Osobiście polecam lodówkę szufladową. Za lodówką zwłaszcza w przypadku 100 można umieścić kompresor/wodę lub narzędzia czy inne rzeczy do których nie musimy mieć często dostępu.

Awatar użytkownika
hetman
Posty: 366
Rejestracja: 21 lis 2015, 21:05
Auto: LJ78 - ?uczek
Kontakt:

Re: Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: hetman »

sebastian44 pisze:Było juz kilka razy, do spania nie potrzebne jest żadne przedłużanie zabudowy, wystarczy to żeby była ona na równo ze złożonymi siedzeniami. Na to kładziemy materac, tam gdzie są jakies przerwy wrzucamy torby z bagażnika i nie ma żadnego problemu ze spaniem. Dokładanie desek jest zbędne.
To indywidualna sprawa, mi to nie pasowało. Bez dmuchanego materaca nie jest zbyt równo. Awaryjnie da rade parę dni, ale całkiem płaska podłoga to zupełnie inna bajka i wystarczy kawałek gąbki.

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 2141
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:23
Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Kontakt:

Re: Zabudowa bagażnika do 100-ki

Post autor: sebastian44 »

To juz trzeba samemu przetestować. Ja mam 183 wzrostu i jest super. Jak ktos jest wyższy to moze mieć problem bo mu miednica wpadnie w dziure miedzy kanapa a zabudową. Wtedy faktycznie warto pomyśleć o jakims przedłużeniu. Dopóki cały tyłów sie mieści na zabudowie nie ma problemu.

ODPOWIEDZ