Elektryczna antena - problem ze składaniem

Moderator: luk4s7

gwt
Posty: 216
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:29
Auto: HDJ 100

Elektryczna antena - problem ze składaniem

Post autor: gwt »

Nie składa się do końca, brakuje z 15 cm. Przy czym nie jest pogięta czy przełamana. Próbowałem delikatnie popchnąć przy składaniu ale jest jak zamurowana, dochodzi do pewnego momentu i koniec. Wcześniej już miałem takie przypadki, ale zazwyczaj po kilku próbach dało się złożyć a po powrocie z campa na Ranczo odmawia współpracy.

Zastanawiałem się czy nie potraktować jej smarem silikonowym ale chwilowo nie mam więc nawet próby nie mogę zrobić.

Jakieś pomysły?

misiekG
Klubowicz
Posty: 702
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:38
Auto: HDJ100, LC200 V8
Kontakt:

Re: Elektryczna antena - problem ze składaniem

Post autor: misiekG »

jak padnie całkiem, to się odezwij. Ostatnio sprzątałem garaż i znalazłem po moim aucie właśnie antenę(musiał bym sprawdzić czy działa) i progi oryginalne. Jakoś się dogadamy.

gwt
Posty: 216
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:29
Auto: HDJ 100

Re: Elektryczna antena - problem ze składaniem

Post autor: gwt »

Za progi to dziękuję bo też będę miał na zbyciu bo mam piękne błyszczące z nierdzewki ale to nie "maj stajl". Docelowo mają być przykręcane do ramy.
Wymienić antenę na nową to jakaś opcja (dzięki za propozycję, będę pamiętał) ale na razie chciałbym powalczyć z tą co mam stąd pytanie jak się do tego zabrać.

Luksky
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2016, 07:31
Auto: J95, 3.0 D4D KDJ FTV
Kontakt:

Re: Elektryczna antena - problem ze składaniem

Post autor: Luksky »

misiekG pisze:jak padnie całkiem, to się odezwij. Ostatnio sprzątałem garaż i znalazłem po moim aucie właśnie antenę(musiał bym sprawdzić czy działa) i progi oryginalne. Jakoś się dogadamy.

Hej, ja chętnie nabędę takową antenę.

ODPOWIEDZ