moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument")

Moderator: luk4s7

maak
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2016, 13:14

moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument")

Post autor: maak »

Cześć, mam HDJ100 manual z 1998 roku. Noszę się z zamiarem wymiany modułu "body ECU", który dla mojego samochodu występuje pod numerem 82791-60010.

Nowy kosztuje z 1500 zł, więc chcę spróbować z używanym. Znalazłem w tym sklepie, z tym, że ich moduł ma oznaczenie 82791-60011. Jak sprawdzam na stronie japan-parts.eu, to mi wychodzi, że to jest to samo co u mnie i powinno pasować.

Jak myślicie, mogę spróbować z tą używką? A ten sklep ecars4x4.pl - ktoś tam kupował? Są ok czy lepiej unikać? ;)

Pozdrowienia,
Maciej

Awatar użytkownika
zachary
Posty: 214
Rejestracja: 24 mar 2009, 07:45
Auto: J15/Lalka/, U1234, Wolf GD300, 469B, Rolka'18, E250
Kontakt:

Re: moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument

Post autor: zachary »

Poszukaj tańszej używki. Ten sklep pewnie nie przyjmuje zwrotów części używanych więc może warto poszukać tańszego. Tak na szybko masz tu ofertę z eBay z darmową przesyłką >>> http://www.ebay.co.uk/itm/TOYOTA-LAND-C ... SwB09YLgOj

maak
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2016, 13:14

Re: moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument

Post autor: maak »

zachary pisze:Poszukaj tańszej używki. Ten sklep pewnie nie przyjmuje zwrotów części używanych więc może warto poszukać tańszego. Tak na szybko masz tu ofertę z eBay z darmową przesyłką >>> http://www.ebay.co.uk/itm/TOYOTA-LAND-C ... SwB09YLgOj
Zrobię jak mówisz - dzięki.

maak
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2016, 13:14

Re: moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument

Post autor: maak »

Kupiony z tej aukcji, wymieniony, jest zajebiście. Znowu mogę używać tylnej wycieraczki, szyby pozbyły się narowów, a ta od strony kierowcy odzyskała funkcję "auto". Życie stało się piękniejsze :)

U mnie przyczyną awarii modułu "body ECU" na 99% była rdza pod uszczelką przedniej szyby, przez co dostawała się woda. Moduł znajduje się nad radiem; wymiana może niby wiązać się z koniecznością przeprogramowania pod nowy kluczyk, ale u mnie wszystko zadziałało automagicznie, pilot w kluczyku itd.

Awatar użytkownika
zachary
Posty: 214
Rejestracja: 24 mar 2009, 07:45
Auto: J15/Lalka/, U1234, Wolf GD300, 469B, Rolka'18, E250
Kontakt:

Re: moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument

Post autor: zachary »

Brawo Ty :wink:

Naroy
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2008, 08:41

Re: moduł "body ECU" (lub: "controller & junction instrument

Post autor: Naroy »

przyjemnie ,jak coś powraca do właściwego funkcjonowania..

ODPOWIEDZ