LC100 błotniki tył reperaturki

Moderator: luk4s7

Martin
Posty: 18
Rejestracja: 15 lis 2012, 22:29
Auto: UZJ100
Kontakt:

LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: Martin »

Witam
Ponieważ mój lewy tylny błotnik wymaga naprawy(przy łaczeniu z drzwiami juz jest prawie dziura od rdzy) to zacząłem się rozglądać za reperaturką tej części.
Ale niestety nigdzie nie ma :(

Czy ktos może wie czy sa do dostania gdzies takie reperaturki ? ewentualnie jak to mozna naprawic ? (blacharz mówi ze zdecydowanie z reperaturki to robic)

pozdrawiam
marcin

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: kylon »

Nikt nie robi reperaturek. My kupowaliśmy nie zgniłe używki od młodszego modelu i wstawialiśmy.

Martin
Posty: 18
Rejestracja: 15 lis 2012, 22:29
Auto: UZJ100
Kontakt:

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: Martin »

Tego się obawiałem, w takim razie musze szukac tego, tylko widze ze na allegro zazwyczaj sa całe błotnik po 700-1000 pln :(
Gdyby ktos miał lewą stronę to chętnie kupię

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: kylon »

No całe. Nikt kawałków nie sprzedaje ;-)

Naroy
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2008, 08:41

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: Naroy »

Ja znalazłem blacharza-lakiernika..który wstawił mi taką tylną reperaturkę nie biorąc kaski za dawcę części .. Miał taką blachę i po prostu uznał ,że mniej się namęczą pakując całość niż bawiąc się w łatanie detaliczne ..No,ale on ,akurat miał tą część , szczęśliwy przypadek.
Robota jest OK,ale Hi-End to to nie jest..:)

Martin
Posty: 18
Rejestracja: 15 lis 2012, 22:29
Auto: UZJ100
Kontakt:

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: Martin »

No to miałeś szczęście :)
Ja byłem pogadać z blacharzem to powiedział ze bez reperaturki nie chce sie z tym babrać :( (bo będzie nie tak jak powinno)
Zastanawiam sie czy jechac gdzies jeszcze i pytać, moze ktoś by sie podjął załatać to bez dawcy, nie musze mieć ideału ;)

Naroy
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2008, 08:41

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: Naroy »

napisz jutro,podeślę Ci opcję budżetową,ale nie fantastyczną ..choć dramatu nie ma..

vis
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2017, 06:49

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: vis »

Z reperaturkami do LC 100 jest problem,reperaturka oryginalna progu zewnętrznego wygląda tak,cała listwa od przedniego do tylnego koła w raz ze sporym kawałkiem środkowego słupka,zgroza!Tylna klapa bagażnika,górna część bo to zawsze leci,na alledrogo można kupić za 500-1000 zł ale za chwile też będzie rdzewieć (nowa to koszt około 4000zł)Tak się akurat składa że parę dni temu byłem u Pana który wrócił parę lat temu wrócił zza odry gdzie 33 lata prowadził firmę zajmującą się naprawianiem i cynowaniem karoserii,obejrzał mój samochód i stwierdził tak,piaskowanie,cynowanie tylnej klapy,naprawa wszystkich błotników z cynowaniem rzecz jasna,odbudowanie całkowite progów wraz z cynowaniem oraz zabezpieczenie anty korozyjne całego samochodu fajnym niemieckim preparatem,(zapomniałem nazwy ale mogę odkopać i podać na forum) koszt około 10000 piaskowanie uzupełnienie ubytków,cynowanie malowanie w kolorze, powiedział że może wyjść mniej albo więcej okaże się w praniu.Czas realizacji około miesiąca.Starszy Pan jest w stanie odtworzyć każdy prawie element.Chyba się zdecyduję bo mam zamiar pojeździć moją LC100,ma dopiero przejechane 330000km

Michał4x4
Posty: 125
Rejestracja: 26 lis 2015, 21:12

Re: LC100 błotniki tył reperaturki

Post autor: Michał4x4 »

vis pisze:Z reperaturkami do LC 100 jest problem,reperaturka oryginalna progu zewnętrznego wygląda tak,cała listwa od przedniego do tylnego koła w raz ze sporym kawałkiem środkowego słupka,zgroza!Tylna klapa bagażnika,górna część bo to zawsze leci,na alledrogo można kupić za 500-1000 zł ale za chwile też będzie rdzewieć (nowa to koszt około 4000zł)Tak się akurat składa że parę dni temu byłem u Pana który wrócił parę lat temu wrócił zza odry gdzie 33 lata prowadził firmę zajmującą się naprawianiem i cynowaniem karoserii,obejrzał mój samochód i stwierdził tak,piaskowanie,cynowanie tylnej klapy,naprawa wszystkich błotników z cynowaniem rzecz jasna,odbudowanie całkowite progów wraz z cynowaniem oraz zabezpieczenie anty korozyjne całego samochodu fajnym niemieckim preparatem,(zapomniałem nazwy ale mogę odkopać i podać na forum) koszt około 10000 piaskowanie uzupełnienie ubytków,cynowanie malowanie w kolorze, powiedział że może wyjść mniej albo więcej okaże się w praniu.Czas realizacji około miesiąca.Starszy Pan jest w stanie odtworzyć każdy prawie element.Chyba się zdecyduję bo mam zamiar pojeździć moją LC100,ma dopiero przejechane 330000km
A gdzie ten Pan się znajduje? podaj jakieś namiary

ODPOWIEDZ