Cyfrowa zmieniarka mp3

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 659
Rejestracja: 02 lis 2008, 11:16
Auto: By?o BJ73, 2xHDJ80 XTR 3", HDJ80
jest LC100, HDJ80, rajd?wka Escape, zmota Escape
Kontakt:

Cyfrowa zmieniarka mp3

Post autor: Zibi »

Jako że moja setka z 50-lecia ma radio, gdzie na wyświetlaczu jest sterowanie klimą to nie można jej wymienić na 8" androida. Radio wygląda tak
Obrazek
Postanowiłem więć podłaczyć cyfrową zmieniarkę mp3. Po rozebraniu obudowy ( najłatwiej wyjąć najpier zaślepkę po prawej stronie poniżej nawiewu i bez użycia narzędzi cała ramka ładnie wychodzi) wyjście na zmieniarkę jest w dolnej części radia ( tam gdzie kaseciak) - druga wtyczka od prawej. Jest to wtyk "5+7"
Zmieniarkę zamówiłem na allegro marki Yatour, koszt z przesyłką 250 złotych.

Obrazek

Jakość muzyki rewelacyjna, czyta karty, pendriva, podłączony telefon. Jest także wyjście na BT - można dokupić. Uwaga - aby zmieniarka czytała poprawnie trzeba na karcie utworzyć katalogi CD01, CD02 itd i w kazdym katalogu można zapisać 99 utworów ( obojętna ilośc znaków). Moja zmieniarka CD obsługiwała 6 płyt i tyle katalogów czyta zmieniarka cyfrowa. Czyli na jednej karcie mam do wyboru 594 utwory. Funkcja random i Random disc działa szybko i bez problemów. Kabelek do zmieniarki wyprowadziłem koło kierownicy i po prawej stronie radia zmieniarkę przykleiłem klejem na gorąco do tapicerki. Nie rzuca się w oczy, jest łatwo dostępna.

Tekst dla potomności :D

ODPOWIEDZ