tłumik środkowy VZJ 95

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kubasty
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:09
Auto: VZJ 95 '98
Kontakt:

tłumik środkowy VZJ 95

Post autor: Kubasty »

już wiem że zamienników nie ma, że oryginał kosztuje 2,5 klocka i że trzeba dopasować od czegoś innego. Ale mam inne pytanie - czy ta wybulbiona, przykręcona "gruszka" która występuje w oryginalnym tłumiku to jest do czegoś potrzebna czy można ją pominąć przy planowaniu zamiennika?? I co to w ogóle jest i do czego służy?? :oops:

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: tłumik środkowy VZJ 95

Post autor: Rafi »

A jest cały skorodowany, czy się po prostu gdzieś w jednym miejscu "otworzył"? Bo ja myślałem, że też mam przechlapane, a mi bez problemu jakiś magik pospawał i powiedział, że ona ma taki kształt, że można go jeszcze wielokrotnie reanimować :) Zresztą zrobił tez estetycznie, bo śladu nie ma. Nie wnikałem, ale zrobił i jest ok. A jak chcesz coś dopasować/dorobić i jesteś z Brwinowa to spróbuj u nich:
M-Tech
ul. Królowej Jadwigi 7, 05-800 Pruszków
tel: 0 604 488 643

Robiłem u nich dwa wydechy z kwasówki i zrobili super!

Awatar użytkownika
Kubasty
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:09
Auto: VZJ 95 '98
Kontakt:

Re: tłumik środkowy VZJ 95

Post autor: Kubasty »

Rafi pisze:A jest cały skorodowany, czy się po prostu gdzieś w jednym miejscu "otworzył"? Bo ja myślałem, że też mam przechlapane, a mi bez problemu jakiś magik pospawał i powiedział, że ona ma taki kształt, że można go jeszcze wielokrotnie reanimować :)

No mi tłumikarz powiedział, że właśnie ten typ jest nienaprawialny bo jest z wierzchu owinięty dodatkowym arkuszem blachy i to właśnie pod nią rdzewieje i nie ma tego jak pospawać. Był już reanimowany kilka razy ale czuję, że lada tydzień znowu się przepali i trzeba będzie coś zaradzić. Tylko nie wiem po co to ustrojstwo jest do niego przykręcone i od czego ono jest...

A jak chcesz coś dopasować/dorobić i jesteś z Brwinowa to spróbuj u nich:
M-Tech
ul. Królowej Jadwigi 7, 05-800 Pruszków
tel: 0 604 488 643
Robiłem u nich dwa wydechy z kwasówki i zrobili super!
dzięki za namiar - zapewne się u nich pojawię i zobaczę co proponują

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: tłumik środkowy VZJ 95

Post autor: Rafi »

Heh, a mi powiedział, że jest tak zbudowany, że właśnie można go PRAWIE w nieskończoność łatać ;) Jakby nikt nie mógł pomóc to Cię podeślę do tego gościa, ale blisko nie masz- jest w Łomiankach. A z tą "gruszką" nie pomogę, bo nie mam pojęcia :(

ODPOWIEDZ