3 rząd foteli do j95

Moderator: luk4s7

weler
Posty: 21
Rejestracja: 15 cze 2011, 12:22
Auto: Gj95
Kontakt:

3 rząd foteli do j95

Post autor: weler »

1. szukamy na alledrogo budy z mocowaniami do foteli :) na nadkolach szt 4, prosimy o ich wycięcie i odkręcenie 4 uchwytów z podłogi u mnie 170 z przesyłką
2. szukamy foteli i pasów (300)
3. rozwiercamy w miejscach zgrzewu (dostałem wycięte kątówką z nadkolem) otrzymane uchwyty w celu oddzielenia od starego nadkola i otrzymania otworów montażowych
4. przykręcamy do fotela przykładamy do nadkola, trasujemy,trasujemy,trasujemy,trasujemy,trasujemy, trasujemy,trasujemy,trasujemy,trasujemy, wiercimy i przykręcamy
5. wpinamy w fotel mocowania do podłogi trasujemy, wiercimy przykręcamy (potrzebne bardzo długie palce i ostrożnie żeby baku nie przewiercić)
6. kątówką trzeba wyciąć w podłodze otwory aby się fotel zapiął ( seryjna podłoga z fotelami ma wyprofilowane zagłębienie)
7. wszystkie pasy na szczęście mają seryjne gwinty i uchwyty z tym że u mnie lewy podłogi był przykryty blachą podłogi, wystarczyło przewiercić

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: MaxLux »

Dobra, super a zmiana ilosci ludkow w dowodzie ?

weler
Posty: 21
Rejestracja: 15 cze 2011, 12:22
Auto: Gj95
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: weler »

Czeka na montaż drugiego fotela i impuls mentalny :) podobnie zdjęcia:)

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: MaxLux »

Pamietaj tez ze kazda ingerencje katowka i spawarka w nadkole i podloge bardzo szybko sie zemsci w postaci rudej ;)

Awatar użytkownika
Grzmocik
Posty: 139
Rejestracja: 23 kwie 2011, 15:00
Auto: KZJ95
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: Grzmocik »

MaxLux pisze:Dobra, super a zmiana ilosci ludkow w dowodzie ?
Kupiłem Discovery na 7 os. ale w brief było wbite 5 i tak też mi zarejestrowali w wydziale komunikacji.
Po pewnym czasie zapragnąłem legalnie używać dodatkowych foteli. Pojechałem na stację diagnostyczną. Po krótkim przeglądzie, sprawdzeniu mocowania i pasów, diagnosta wpisał mi w dowodzie 7 os. długopisem i przybił pieczątkę.
Kosztowało to coś koło 100-150zł.

weler
Posty: 21
Rejestracja: 15 cze 2011, 12:22
Auto: Gj95
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: weler »

Tym razem lepiej
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: finger »

A gra jest warta świeczki?

weler
Posty: 21
Rejestracja: 15 cze 2011, 12:22
Auto: Gj95
Kontakt:

Re: 3 rząd foteli do j95

Post autor: weler »

hehe dobre pytanie, możesz zmieścić w samochodzie 8 osób tylko czy potrzebujesz? nie wiem, za 4 z hakiem stówy zrobiłem z osobówki autobus, to chyba warto. raz się przydało jak ze znajomkami pojechaliśmy do Lwowa i na ropie na 2 rodziny zamiast na jedną fotele się prawie zwróciły. robota prawie żadna drugi fotel zamontowałem w niecałą godzinkę choć nie do końca bo jeszcze jedno badziewie muszę wymyślić:) a czy warto? każdy sam musi sobie odpowiedzieć. nawiasem mówiąc sam nie do końca jestem przekonany:) ale czy ktoś z was zbudował z autobus , a ja tak :) i to całkiem tanio:) a poza tym robisz klik klik i fotele masz w garażu a jak będą potrzebne to klikklik i mozna turystów wozić za 2zeta jak w Zakopanym .

ODPOWIEDZ