Drążki kierownicze wew. + końcówki

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
emilio
Posty: 185
Rejestracja: 21 kwie 2008, 19:03
Auto: KZJ95
GDJ150
Kontakt:

Drążki kierownicze wew. + końcówki

Post autor: emilio »

Hej ,

Koledzy ,

Szlag trafił prawy drążek wewnętrzny :evil: , proszę podzielcie się swoimi ewentualnmi doświadczeniami przy wymianie .
Głownie chodzi mi o to w co zainwestować .
Z założenia chcę wymienić komplet wewnętrzny + końcówka i oczywiście geometria . ceny w ASO lekko zabijają :shock: , w szczególności jeśli chodzi o wewnętrze ,a zamienniki "555" aż nieprawdopodobnie tanie i pytanie jak z ich trwałością ?

Z góry dzięki

Pozdrawiam
Emil

twardy
Posty: 88
Rejestracja: 04 lis 2009, 22:19
Auto: LJ70, KZJ95L, Chimi
Kontakt:

Re: Drążki kierownicze wew. + końcówki

Post autor: twardy »

3 piątki działają

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Drążki kierownicze wew. + końcówki

Post autor: kylon »

Ludzie. ile osób jeszcze zapyta o to samo :shock: . Czy każdy musi mieć swój temat w tym samym temacie :wink:. Czytajcie proszę już istniejące tematy. innym będzie prościej.

Awatar użytkownika
emilio
Posty: 185
Rejestracja: 21 kwie 2008, 19:03
Auto: KZJ95
GDJ150
Kontakt:

Re: Drążki kierownicze wew. + końcówki

Post autor: emilio »

Witaj ,

Kylon , jezeli przeoczyłem post dotyczący tego co opisłaem to przepraszam i proszęo usunięcie mojego tematu , jednocześnie sugeruję uruchomienie opcji szukaj z wpisem "drązki" bo chyba coś nie działa ...

pozdrawiam
Ludź :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Drążki kierownicze wew. + końcówki

Post autor: kylon »

:wink: Po wpisaniu hasła drążki przez "ż" nie "z" wyskakuje 7 stron :wink: Jest tam też odpowiedź na Twoje pytanie co do zamienników.

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Drążki kierownicze wew. + końcówki

Post autor: Kames »

Dlaczego szukacie w aso toyoty - kazdy szukajac obojetnie czego , klnie na ceny w serwisie i obojetne co to jest czy spinka do tapicerki czy wtryskiwacz :!: ludzie dzis w serwisie kupujemy auta :!: a nie czesci -np wpisujemy w google ------
http://www.sklep-moto.eu/koncowka-drazk ... 71696.html i dostajemy od reki czesc i zamienniki innych firm , ale nalezy postukac po klawiaturze :wink: ktos obserwując ponad pare lat ,a gdzie i czemu ,a gdzie i czemu- poprostu sie denerwuje i nie odpisuje , po czym pytajacy sie nerwuje ze sie mu nie pomaga ojojoj :mrgreen:

ODPOWIEDZ