Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Moderator: luk4s7

Cameyo
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:14
Auto: KDJ95
Kontakt:

Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: Cameyo »

Cześć wszystkim,

chciałbym prosić Was o polecenie dobrego serwisu, który umiałby zrobić wszystko w moim LC. Najlepiej jakby był to serwis w Kielcach, ale może być również w Warszawie (widziałem na forum dobrą opinię o serwisie w Łomiankach).

Od serwisu potrzebowałbym , aby umieli zrobić naprawy z zakresu od przesmarowania silniczków wycieraczek, naprawy prędkościomierza, po rozebranie blokady tylnego mostu (zapiekł się dziad jeden).

Oczywiście fajnie by było jakby ceny były znośne (między innymi dlatego już rezygnuję z ASO - przeginają i to ostro).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: kylon »

Wypisałeś same ciekawe tematy, które zajmują sporo czasu i efekt naprawy może być mizerny. Czyli przesmarowanie silniczka ok ale lepienie brakujących zębów w plastikowym napędzie może wyjść słabo. Kwestia blokad jest opisana w wielu wątkach i są zazwyczaj małe szanse na jej naprawę ale faktycznie czasem się uda. To kwestia utleniającej się obudowy.
No a liczniki to też zależy co. To zazwyczaj zegarmistrzowska robota. Wymiana żarówek, naprawa ścieżki czy poprawa mechanizmów ok ale często są rozwalone drobiazgi i lepienie też mało daje efektów a poświęcony na to czas jest droższy niż zakupiona w używce część.

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1133
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: Heniu »

Jest w Kielcach warsztat 4x4 ale raczej zmienią tam zawieszenie, zderzaki, wymienią ci łożyska itd blokadę też powinni ale resztą co wymieniłeś to zwykły mechanik ogarnie, jak chcesz to masz do nich tel. 608619215

Cameyo
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:14
Auto: KDJ95
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: Cameyo »

dzięki za szybkie odpowiedzi. Najchętniej chciałbym warsztat, który podejdzie sensownie do tematu, sprawdzi samochód i powie, że np. silniczki przesmarujemy, coś tam naprawimy, a tej części proszę poszukać w używkach. Potrzebuje dobrego zaufanego warsztatu, który ma pojęcie w terenówkach -takiego ASO, ale o sensownym podejściu i 3 razy tańszy :lol:

Wiem, że takie rzeczy to tylko w Erze, ale może macie takie warsztaty.

Co do blokady to najlepiej szukać działającej używki? Jest może jakiś zamiennik, który nie ma problemu z utlenianiem się obudowy?

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: Tuco »

Ja serwisuję wyprawa4x4 i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: kylon »

Kupowanie używki to wyrzucone pieniądze. Kilku już się na tym przejechało. Mam u siebie całe pudełko takich w proszku.
Zamiennika brak. Czasem z zagramanicy można coś taniej zapodać.

Cameyo
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:14
Auto: KDJ95
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: Cameyo »

kylon pisze:Kupowanie używki to wyrzucone pieniądze. Kilku już się na tym przejechało. Mam u siebie całe pudełko takich w proszku.
Zamiennika brak. Czasem z zagramanicy można coś taniej zapodać.
To robić tak jak w wątku o blokadzie? Rozkręcenie, czyszczenie, wzmacnianie i lakierowanie? Robicie to w wyprawy 4x4? Jaki koszt?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Warsztat nieASO w Kielcach/Warszawie

Post autor: kylon »

Wyprawy 4x4 raczej tego nie robią bo to gazetka. A i nie miejsce to na handel obwoźny aby ofertami szastać.

ODPOWIEDZ