sprężyny J9

Moderator: luk4s7

lesio
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2010, 17:44
Auto: J 90
Kontakt:

sprężyny J9

Post autor: lesio »

Koledzy!
Proszę o pomoc w sprawie wymiany sprężyn,otóż toyka dobija tyłem - lekarze stwierdzili zużycie sprężyn.Chciałbym wymieniając podwyższyć auto i pytanie o ile można dać w góre,czy można tylko tył i ewentualnie jakiej firmy i czy wymienić na nieco twardsze-jak potem z komfortem jazdy?
pozdro i trzymta sie

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: wolf »

Z moich osobistych obserwacji wynika, ze Dobinson robi najlepiej :wink:
Lap kolege z forum: @Heniu
Hienuje w branzy i na pewno wytlumaczy Ci czego potrzebujesz/nie potrzebujesz :mrgreen:

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: onasz »

[quote="wolf"]
Hienuje w branzy
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: fobos »

Mam od niedawna TerrainTamer'a i jestem bardzo zadowolony. Lift 2' +50 kg przód + 150 tył. Nie ten sam samochód. Nic nie dobija, bardzo ładnie wybiera nierówności.

lesio
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2010, 17:44
Auto: J 90
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: lesio »

Koledzy dziękuje bardzo za podpowiedzi na pewno skorzystam i przyszłościowo napiszę jak jest po wymianie.
pozdra dla wszystkich

lesio
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2010, 17:44
Auto: J 90
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: lesio »

fobos pisze:Mam od niedawna TerrainTamer'a i jestem bardzo zadowolony. Lift 2' +50 kg przód + 150 tył. Nie ten sam samochód. Nic nie dobija, bardzo ładnie wybiera nierówności.
Fobosie powoli utwierdzam się w przekonaniu,że jesteś guru forum..
Jak mozesz napisz jakie koszty w przybliżeniu,
trzym sie i narazisław

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: fobos »

Koszty żadne, bo to wylosowana przez Znajomego nagroda na TLCCamp. Odstąpił mi za pół ceny. Ale zawieszenie super.
Masz 2 wyjścia. Albo szybko, czyli zanabyć nowe zawieszenie, albo cierpliwie, czyli pojechać na TLCCamp 2011 i liczyć na wygraną :wink:
Jakie guru :shock: . Robię po prostu wokół siebie dużo zamieszania :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: Kames »

fobos pisze:Koszty żadne, bo to wylosowana przez Znajomego nagroda na TLCCamp. Odstąpił mi za pół ceny. Ale zawieszenie super.
Masz 2 wyjścia. Albo szybko, czyli zanabyć nowe zawieszenie, albo cierpliwie, czyli pojechać na TLCCamp 2011 i liczyć na wygraną :wink:
Jakie guru :shock: . Robię po prostu wokół siebie dużo zamieszania :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spoko- w tym roku ma byc tojota na nagrode :wink: :!:

lesio
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2010, 17:44
Auto: J 90
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: lesio »

Wielki fobosie!!!
Obiecalem to pisze otóz jestem po wymianie sprężyn i amorów wszystko firmy OME,sprężyny +2",jest spoko nawet bym rzekł zajebiście wczesniej po tym sniegu potrafiła mi sie maszyna powiesić a teraz zapindalam tylko smród z opon wali a i sniegu wiecej,czesci 3160zł,robota 300...
Teraz szukam prawe lustro z pena elektryką i tył lampa [górna] oraz zbiornik spryskiwaczy przód- tak to jest w lesie
pozdro i trzymta się

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: oskar »

lesio pisze:Wielki fobosie!!!
Obiecalem to pisze otóz jestem po wymianie sprężyn i amorów wszystko firmy OME,sprężyny +2",jest spoko nawet bym rzekł zajebiście wczesniej po tym sniegu potrafiła mi sie maszyna powiesić a teraz zapindalam tylko smród z opon wali a i sniegu wiecej,czesci 3160zł,robota 300...
Teraz szukam prawe lustro z pena elektryką i tył lampa [górna] oraz zbiornik spryskiwaczy przód- tak to jest w lesie
pozdro i trzymta się
Mam dwa pytania - gdzie brałeś zestaw bo ja póki co znalazłem za 3500 w promocji, drugie ile dodatkowego obciążenia brałeś?

lesio
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2010, 17:44
Auto: J 90
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: lesio »

Oskar wszystko brałem w Inter Carsie Olsztyn mam tam znizki jak coś to nie ma problem wezme Tobie ale jak z odbiorem?
Nie brałem nic wiecej w obciazenie,gdyz uznałem mi to zbędne nie wożę dużo kg ani na sobie ani w srodku więc nie potrzeba.
Pozdrawiam

athanasios
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2010, 11:15
Auto: J9 3.0TD
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: athanasios »

lesio pisze:Wielki fobosie!!!
Obiecalem to pisze otóz jestem po wymianie sprężyn i amorów wszystko firmy OME,sprężyny +2",jest spoko nawet bym rzekł zajebiście wczesniej po tym sniegu potrafiła mi sie maszyna powiesić a teraz zapindalam tylko smród z opon wali a i sniegu wiecej,czesci 3160zł,robota 300...
Teraz szukam prawe lustro z pena elektryką i tył lampa [górna] oraz zbiornik spryskiwaczy przód- tak to jest w lesie
pozdro i trzymta się
Witam lustro jeśli to nie przeszkadza to prawe bez problemu bywają na allegro i można znaleźć około 400zł plus wysyłka.

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: sprężyny J9

Post autor: oskar »

lesio pisze:Oskar wszystko brałem w Inter Carsie Olsztyn mam tam znizki jak coś to nie ma problem wezme Tobie ale jak z odbiorem?
Nie brałem nic wiecej w obciazenie,gdyz uznałem mi to zbędne nie wożę dużo kg ani na sobie ani w srodku więc nie potrzeba.
Pozdrawiam
Na pewno się zgłoszę w razie czego :D
Tyczmasem dziękuję za propozycję.

ODPOWIEDZ