Panel radia LC90

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Panel radia LC90

Post autor: Kojot »

Trzeszczący Kij pisze:Kojot, czy inne radio też samo steruje anteną góra/dół przy włączaniu i wyłączaniu? U mnie wypadło volume i też sie zastanawiam nad wypirzeniem tego szmelcu.
nie zamontowałem jeszcze nowego radyjka bo nie moge znaleść schematu do zmieniarki więc nie powiem na 100 % ale jeżeli masz samo radyjko to sobie poradzisz w LC 90 jest radio Fujitsu Ten 6200 - schemat masz na :
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... le/oem.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
pozycja 9 to sterowanie anteną , tzn w momencie włączenia radia idzie napięcie na silniczek który wysuwa antenę do ustalonej pozycji,
w radyjku które kupiłem jest również taki kabelek do sterowania anteny więc powinno działać.
szukam teraz gotowych przejściówek - adapterów żeby podłączyć moje radyjko, jak nie znajde to lutownica browarek :wink: i miło spędzone popołudnie.
pozdrawiam
kojot

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: Panel radia LC90

Post autor: realBiker »

Jasne że anteny nam działają :P Tylko nowy bat trzeba zanabyć z jebaja za 15 funtakłaków.

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Panel radia LC90

Post autor: Kojot »

Ok zrobione :D - stwierdziłem że nie ma na co czekać i polutowałem - opis wtyczki z linka który podałem wcześniej jest ok - jedynym wyjątkiem był kabelek "mute" w instalacji LC kolor czarno -biały (na mniejszej wtyczce) był przesunięty o jedno pole.

Trzeszczący Kiju - antena działa - po włączeniu radia automatycznie sią wysuwa do wysokości którą ustawisz klawiszami do wysuwania ręcznego. Jedyny mankament to to że po przełączeniu na disc czy USB nie chowa się - tak jak jest w oryginale.
Tak że jak zapodasz płytke i wjedziesz między drzewa to musisz "ręcznie" schować bata.
Działa również przyciemnianie panela radiowego przy włączeniu świateł żeby nie raził po oczach :D

Niestety nie poradziłem sobie ze zmieniarką i prawdopodobnie nie da się jej podłączyć do mojego radyjka :cry:
Znalazłem zasilanie i wyjścia prawy lewy kanał - ale brakuje sygnału z radyjka do zmnieniarki żeby zmieniarka rozpoczęła odtwarzanie płyty :evil:
Efekt jest taki że zmieniarka robi za schowek na płyty :(

może ktoś mądrzejszy się wypowie czy da się to jakość uruchomić

Co do urywania anten to jeżeli ktoś nie zapomni jej schować to możliwość urwania jej jest bliska zeru - no czyba że z całym błotnikiem i przednim słupkiem. Ale ja na razie wyrwałem tylko lusterko razem z mocowaniem choć było złożone :D więc na pewno jeszcze dużo przede mną

pozdrawiam
kojot

Awatar użytkownika
fazi1973
Posty: 399
Rejestracja: 10 lis 2014, 11:50
Auto: TLC 3.0 TD 1998r 1KZT-E J95
Kontakt:

Re: Panel radia LC90

Post autor: fazi1973 »

Kup sobie radio 2DINN i zamontuj swiretnie wyglada ja w swoim mam sony xav i do tego zalozyli mi kamere cofania rewelka pare razy uratowala mi tyl ;) '
pozdrawiam
FAzi

ODPOWIEDZ