Oprogramowanie do firmowego gps toyoty 90

Moderator: luk4s7

nethobbit
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2008, 11:44

Oprogramowanie do firmowego gps toyoty 90

Post autor: nethobbit »

Witam.
To moj pierwszy post wiec jesli bede pytac o oczywiste rzeczy badz popelnie jakas gafe to nie linczujcie mnie na wejsciu ;)
Jestem prawie posiadaczem toyoty land cruiser 90 z roku 99'.
Prawie bo jeszcze nie kupilem ale to kwestia tygodnia czy 2.
W aucie zamontowany jest firmowy gps toyoty.Info na wyswietlaczu i menu jest po niemiecku i w Polsce nie dziala.Czy ktos z Was wie czy mozna wgrac tam oprogramowanie w jez Polskim z mapami?I jesli tak to jak? ;)
Dzieki za odpowiedzi

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

pewnie da rade ale bedzie kosztował sam program tyle co automapa z palmtopem i nigdy nie bedą mapy nawet w 50% nie będą tak dobre jak w automapie ;)

a i strasznie to kradną szczególnie u nas w volkswagenach i audi. nasz moduł kosztuje 12000zł ;)

nethobbit
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2008, 11:44

Post autor: nethobbit »

A dlaczego sadzisz ze bedzie gorzej dzialac?Facet od ktorego kupuje auto twierdzi ze w Niemczech dziala swietnie.
Nie znam sie na tym kompletnie i po prostu szukam porad.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Kilka dni temu byli u nas znajomi. Kupili nówkę Avensisa w największym wypasie. Potwierdzili, że mapa jest wręcz tragiczna. Kilku ulic na Tarchominie gdzie mieszkam nie ma na mapie mimo, że istnieją już od kilkudziesięciu lat.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

heh z ciekawostek powiem wam że kupując nowe porsche nawet za 200 000 ojro nima map... o biedniejszych wersjach nie wspomnę ;)

Awatar użytkownika
potrzeba
Posty: 591
Rejestracja: 05 paź 2007, 11:41
Auto: 80'tka by?a przefajna... co by tu teraz...
Yamaha Grizzly 700 EPS :-)
Kontakt:

Post autor: potrzeba »

Ja ostatnio miałem przyjemność śmigać przez 3 dni Lexusem LS 460, nówka sztuka na pełnym wypasie, niektóre rozwiązania nie śniły mi sie nawet :shock: ... a navi zupełnie jak w V8 i autentycznie mapa kilka razy tak mnie poprowadziła że palma z automapą wyciągałem z kieszeni. Na ursynowie można zapomnieć o numeracji budynków...

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

A Pani Kamień na Ursynów chciała zawitać :shock: Na pudelku jest zdjęcie jej .... :mrgreen:

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:A Pani Kamień na Ursynów chciała zawitać :shock: Na pudelku jest zdjęcie jej .... :mrgreen:
A co to za pani ?? Kamień bom nie zrozumiał ??

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Kwiatec pisze:
emsi pisze:Sharon Stone
e stara raszpla...
http://www.pudelek.pl/artykul/10396/obw ... ron_stone/ :mrgreen:

ODPOWIEDZ