chłodnoca 2000r manual

Moderator: luk4s7

interkar
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2018, 08:02
Auto: LC 95
Kontakt:

chłodnoca 2000r manual

Post autor: interkar »

Panowie, potrzebuje pomocy, moja chłodnica powoli wyciąga kopyta, lekko cieknie w górnej części ale cieknie, 3 dni jazdy jest ok a 4 dnia czerwone pole i para z małej dziurki bucha, czas na wymianę... chłodnic na aukcjach jest sporo, maja toyka to manual bez d4d, proszę o poradę którą kupić, może macie jakieś doświadczenie??

interkar
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2018, 08:02
Auto: LC 95
Kontakt:

Re: chłodnoca 2000r manual

Post autor: interkar »

aha wymieniłem już wisco na nowe

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: chłodnoca 2000r manual

Post autor: rolkos »

Opcja 1
- zadzwoń do sprzedawcy i zapytaj czy potrafi znaleźć chłodnicę dla Ciebie po nr VIN pojazdu (może warto w lokalnym sklepie motoryzacyjnym, łatwo zwrócić towar jeśli nie pasuje).
Opcja 2
- Wpisz VIN na tej stronie http://www.japan-parts.eu/
- znajdź chłodnicę i nr części wklej go w google i powinieneś znaleźć co cię interesuje

Awatar użytkownika
szulbor
Posty: 392
Rejestracja: 25 sty 2014, 20:29
Auto: Toyota 4runner 3rd 5VZ-FE 3.4ccm Supercharged
Kontakt:

Re: chłodnoca 2000r manual

Post autor: szulbor »

Jeżeli cieknie na połączeniu z plastikiem możesz zachować rdzeń i wymienić tylko plastiki na np. Aluminium. Ja tak zrobiłem. Jeżeli zdzen zdupcony to wymiana. I tutaj albo oryginał albo dorobienie na zamówienie. Jak już było pisane na forum chińskie zamienniki mimo że wymiary zewnętrzne te same wydajność inna.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: chłodnoca 2000r manual

Post autor: luk4s7 »

Miałem KZJ95. Chłodnica nie ciekła ale była już zgnita i pogięta. Wymieniłem na Nissens’a i po temacie. Produkt na oko wygląda bardzo porządnie i taką też ma reputacje. No ale nie kosztowało to 300zł jak chińskie blaszaki do osobówek.

ODPOWIEDZ