J90 maglownica

Moderator: luk4s7

pioter78
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2016, 21:14

J90 maglownica

Post autor: pioter78 »

Witam, przymierzam się do zregenerowania przekładni kierowniczej. Zastanawiam się czy wymontować samemu , czy oddać auto do warsztatu który się tym zajmuje. Jestem z Wrocławia. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w temacie to proszę o jakieś porady czy jest problem żeby samodzielnie wymontować i gdzie regenerować. Pozdrawiam :)

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: J90 maglownica

Post autor: Tuco »

Wymontowanie jest proste. Pamiętaj tylko żeby podstawić wiaderko, ponieważ trochę leci po odkręceniu przewodów, nawet jak odciągniesz płyn ze zbiorniczka.

Pozdrawiam,

Kuba

Awatar użytkownika
kozi
Posty: 247
Rejestracja: 11 wrz 2007, 17:47
Kontakt:

Re: J90 maglownica

Post autor: kozi »

A ja się podłącze z pytaniem o dobry warsztat regenerujący - jestem na styku woj Lubuskiego i Dolnośląskiego i pobliski punk regeneracji przekładni (w Kożuchowie) odpowiedział, że nie będzie już mógł regenerować tego typu przekładni (KDJ95 1KD FTV ).
Potrzebuję namiary na sprawdzony punkt który podeśle zregenerowaną przekładnie i po wymianie dostanie moją (w całkiem dobrym stanie ale jednak już się kwalifikuje do regeneracji) miejscowy warsztat mi to wymieni albo niezbyt odległy punkt który zrobi to na poczekaniu (Wrocław? Legnica? )

Kubarenegat
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2017, 21:14

Re: J90 maglownica

Post autor: Kubarenegat »

Też się do tego przymierzam. Moja maglownica nie ma luzu tylko z niej kapie płyn. Znalazłem firmę w Prusicach. Chcą za robotę ok 500 zł plus 400 za wymianę. Mogą podesłać kuriera ale operacja wydłuży się do kilku dni. Ktoś o nich słyszał?

ODPOWIEDZ