[S] J95 bedzie na sprzedaz Szwecjia

Moderator: luk4s7

wojciech0
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:17

[S] J95 bedzie na sprzedaz Szwecjia

Post autor: wojciech0 »

witam wszystkich
przymierzam sie do zmiany w styczniu na lc 150 dlatego sprzedaje moja perle ale moze najpierw ja opisze troche .Jestem jej wlasciecielem od 3 lat kupiona w Göteborg- Szwecjia w salonie kupilem ja z prze.290tys orginalny przebieg na wszystko mam papiery za ktore sam zaplacilem dodatkowo wszystko po szwedzku z reszta kazdy wie co oznacza samochody ze szwecji to nie niemcy .Przez 3 lata bez awarii zadnej tylko na kazda jesien wszystkie oleje filtry wymiana jak kazdy sam z reszta ale przychodzi czas na zmiane nowszy model ,moze troche parametrow podam j95 2001 srebny 3.0 d4d 163 automat na dzien dzisiejszy 326tys sam. nie posiada zadnej rdzy wszystko robilem do tej pory mam filmy i zdjecia przed po i w trakcie lakierowania (rdza byla na kantach dzwi) Rok temu kupilem nowy komp alu- zimowki nokian 5200zl .Samochod naprewde warty polecenia sprzedal bym go tutaj w szwecji ale nie bede go teraz spowrotem przerej.na szweckie blachy mieszkamy i pracujemy tutaj wiec zapraszam chetnych pasjonatow, zdjecia moge wyslac na meila
pozdrawiam

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: [S] J95 bedzie na sprzedaz Szwecjia

Post autor: oskar »

Wow, brakuje wielkich liter na początku i końcu każdego wyrazu, byłoby bardziej zrozumiale :wink:

ODPOWIEDZ