Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 21 paź 2018, 3:37
www.wyprawa4x4.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Dobra, przypomniało mi się jak sprzątałem w aucie! Kupowane w www.autodywaniki.pl
Polecam szczerze. Gumowany spód pozwala używać również w zimie. Nie są to korytka ale przy minimum uwagi błoto się nie rozpryskuje na boki. Dobrej jakości welur i porządne obszycie. Można sobie też dobrać kombinacje kolorystyczną.

Do J95 na tył jest jeden cały dywanik. Trochę jednak jest za wąski (jakieś 3-4cm) według mnie. Jak się go dokładnie ułoży na tunelu środkowym to przy progach minimalnie brakuje. Nie jest to wielki problem ale rozmawiałem z miłą panią i poprosiła o wysłanie szablonu to zrobią kształt jaki będę chciał. No i tak chyba zrobię zamiast prać te stare dywaniki. Bo już mocno zalepione sokami i czekoladą (wiadomo skąd się tam wzięły )

Może jeszcze mi się przypomni i zrobię fotki jak wyglądają po 4 ponad latach, jak auto wróci z prania tapicerki. W sumie była czysta na oko i się nawet pracz dziwił że chce prać, ale jak auto dłużej postoi zamknięte to ma taki lekko średni zapach.

Auto: Land Cruiser 90 J95
a na ebay-u lub amazonie nie ma nic ciekawego?
sam sie przymierzam do kupienia dywaników i chyba skorzystam z ebay-a
https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=t ... t&_sacat=0

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]