j9 lampy tylne z kierunkami

Moderator: luk4s7


Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Ta będzie szukał za chwilę, tyle że te co wskazałeś w linku to są same klosze ;-) bez oprawek żarówek, kostek - znaczy jak w oryginale ;-)
Jak znajdziesz pełne zamienniki to daj znać, w "asio" se ponad 400pln życzą za jedną :-(

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Black pisze:Ta będzie szukał za chwilę, tyle że te co wskazałeś w linku to są same klosze ;-) bez oprawek żarówek, kostek - znaczy jak w oryginale ;-)
Jak znajdziesz pełne zamienniki to daj znać, w "asio" se ponad 400pln życzą za jedną :-(

ja wiem ze twój usmysł typowo informatyczny jest i tylko bajty i bity kojarzy ale wiesz oprawki można bez problemu dobrac a i tak intalacje musisz całą do tych lamp dporowadzić bo tam tylko wsteki i przeciwmgłowe sa ;)

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Misiu, chcesz "drutować" j9?
No cóż, Twoja wola, mi sie nie chce, nie umiem, nie potrafię, zarobiony jestem... postukam se w tym czasie w klawisze ku chwale wzrostu PKB ;-)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Black pisze:Misiu, chcesz "drutować" j9?
No cóż, Twoja wola, mi sie nie chce, nie umiem, nie potrafię, zarobiony jestem... postukam se w tym czasie w klawisze ku chwale wzrostu PKB ;-)
hihi ktos to podrutować musi żeby robiło

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Kwiatec pisze:
...ale wiesz oprawki można bez problemu dobrac a i tak intalacje musisz całą do tych lamp dporowadzić bo tam tylko wsteki i przeciwmgłowe sa ;)
nie koniecznie, a zagladales tam kiedys ???

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Dla uproszczenia zabawa w "czym różnią sie te dwa rysunki":

(Lampki lewą i prawą dodano dla utrudnienia )


Wersja A

Obrazek

Wersja B

Obrazek

Dodam ze oba są do Twojego samochodu :)

Ja już co prawda miałem zrobione "drutowanie" kiedy kupiłem, ale to jest "fabryczna droga"...

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18005
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Fabryczna droga to będzie jak jeszcze dokupisz wiązkę do tych lamp. Co z tego że jest kostka jak inne przewodziki tam idą i mniej. W związku z tym kostka kostce nie równa. Oprawki pasują od każdego japończyka i koreańczyka nawet od Tico :lol:

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Gratulujemy Panu wygranej.

Jeśli dobrze pamiętam to tak 400 PLN na stronę /kabelki/

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

no i właśnie, coby druciarstwa nie było to komplet na stronę: klosze+oprawki+brakujący kawałek wiązki w ASO 420zł - cena sprzed tygodnia bez rabatów... swoją droga to japońskie sknery, żeby do najbardziej wypasionych wersji w farycznej kompletacji nie dawać, tylko se potem zdzierać z klyentów szanownych ;-)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

no to wiązkę kup w aso z oprawkami a lampy na aukcji albo zrób jak uważasz ;)
albo nie rób nic

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18005
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Chyba pare tysi. Druga strona kabelków to cała wiązka. Chodzi o to, że jak wetkniesz na siłę wiązkę z lamp do wiązki z błotników to Ci zrobi się dymek i choinka z lampek.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:Chyba pare tysi. Druga strona kabelków to cała wiązka. Chodzi o to, że jak wetkniesz na siłę wiązkę z lamp do wiązki z błotników to Ci zrobi się dymek i choinka z lampek.
ano właśńie o tym myślałem że trza kabelki łądnie z tych dolnych połączyć. to mnie tu pierdoły rozpisuje że ma topową wersje i musi mieć wsio.

ty black to do toyoty w japoni skarge napisz na te kabelki tylko po japońsku :)

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

czytanie ze zrozumieniem w narodzie ginie

pisałem, że w mej he he "topowej" wersji brak (jak i np. blokad) i że to żenada

że się nie znam, nie umiem i sam drutować nie będę :oops:

że ASO mówiło, że w komplecie jest (co oczywiście jak zwykle nie oznacza, że mają o tym pojęcie), a jakoś w to nie dowierzałem

i wywołałem "wilka" (znaczy starego wyjadacza) z lasu, coby rozwiał me wątpliwości i udzielił tajemnych info ;-)

... a teraz spokojnie mogę pomyśleć o podrutowaniu za mnie przez tych co coś wiedzą z praktyki :P

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

A ja już nic nie rozumiem z tego co piszecie wiec napisze po polsku.
Wg. mojej wiedzy w obu tylnych błotnikach jest pełen zestaw sygnałów. Trzeba wymienić lampę i ok. 30-40 odcinek pokazany na tych rysunkach powyżej.

Nigdy tego nie robiłem bo samochód kupiłem z taka wlaśznie zmota jak proponujecie, a jeśli dobrze pamiętam to kiedyś sie spiołem wziołem miernik i sprawdzałem i sygnały byly.

ODPOWIEDZ