j9 lampy tylne z kierunkami

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

ano też jestem zadziwiony z lekka, bo uwaga! o dziwo kiedyś zajrzałem co tam pod spodem siedzi i ujrzałem normalną wiązkę kostką nawet zakończoną - fakt tylko z jednej strony zaglądałem, może akurat z tej właściwej
przy okazji w tych oszczędnościach nie jest tak źle, bo wiązkę nawet do nigdy nie istniejącego diff-locka mam dociągniętą, więc założyłem jako kompletny lajkonik, że wystarczy to co Pawle pokazałeś na obrazku do kompletu zakupić, ale skoro guru twierdzi, że śmierdzi to swędem palonej instalacji to ja mu wierzę, chyba że ostrzega nas marnych ignorantów coby se nowych lampek nie podpinać bez odpięcia starych ze zderzaka, ale tyle to ja jeszcze mam instynktu niedoszłego elektryka, żeby przeczuć, że kable mogą takowej operacji nie wytrzymać
dobra kończę teoretyzowanie, będę niedługo to motać (nie swymi ręcami) to zdam relację praktyczną z przebiegu operacji - na druciarstwo oprawek z Tico się nie zanosi 8)

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Jak by co to w lewym lub prawym błotniku jest odejście na hak i tam jest cały komplet /moze poza wstecznym/

Zreszta ty chyba masz hak .... to se palcem po kableku pojedz jak jest do firmowej instalacji to znajdziesz zlaczke


a tu są wiązki /takie same do wszystkich prado jakie wyprodukowano na swiecie/

Obrazek

Woody
Klubowicz
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:23

Post autor: Woody »

Ja moje kupilem jak pamietam w "POLCAR" za ok. 180 PLN szt. z zarowkami i kabelkami. Z tego co pamietam to w ASO wpieli sie w wiazki od dolnych oryginalnch lamp.


nethobbit
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2008, 11:44

Post autor: nethobbit »

a co z migaczami ze zderzaka?Dzialaja lacznie z tymi z gornych lamp?
Czy przeciwmgielne wpina sie w miejsce pozycyjnych na zderzaku?

busz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:00

Post autor: busz »

nethobbit pisze:a co z migaczami ze zderzaka?Dzialaja lacznie z tymi z gornych lamp?
Czy przeciwmgielne wpina sie w miejsce pozycyjnych na zderzaku?
Z migaczami to jakaś dziwna sprawa, kiedyś jechałem za gościem, któremu migały tylko te ze zderzaka a w innym migały jednocześnie zderzakowe i górne. W moim urwałem zderzak ale z tego co pamiętam, to wcześniej działały tylko górne.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18003
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Na różnych rynkach są różne konfiguracje lamp. W Izraelu np. kierunki są czerwone.

ODPOWIEDZ