MOTOREM DO NEPALU

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

MOTOREM DO NEPALU

Post autor: czobi »

zebyscie tylko o tym srubkowaniu tu nei pisali wrzucam linka do pana zacnego
co sie karnal z krakowa do neplu na motjorze samodzielnie
, od vilmy to dostalem aze fajne i charakterne se poczytaja.
upierdliwa nawigacja, skrolujemy i na dole ---starsze posty
http://motoremdonepalu.blogspot.com/2010/09/indie.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: MOTOREM DO NEPALU

Post autor: Emu »

szacun dla goscia.

Awatar użytkownika
nixon
Posty: 602
Rejestracja: 08 lut 2009, 09:05
Auto: hj61; fj80;
Kontakt:

Re: MOTOREM DO NEPALU

Post autor: nixon »

czobi pisze:zebyscie tylko o tym srubkowaniu tu nei pisali wrzucam linka do pana zacnego
co sie karnal z krakowa do neplu na motjorze samodzielnie
, od vilmy to dostalem aze fajne i charakterne se poczytaja.
upierdliwa nawigacja, skrolujemy i na dole ---starsze posty
http://motoremdonepalu.blogspot.com/2010/09/indie.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oj zgadzam się się zgadzam, choć to smutna konstatacja...śrubkowanie nie jest tu środkiem...jest celem :( ...wyprawa podobna to do tej chłopaków z Trójki PR, tyle że oni mieli na talerzu logistykę.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: MOTOREM DO NEPALU

Post autor: czobi »

z radiowej 3ki to ten chlopak---- 126 dni na kanapie. Motocyklem dookoła świata. Wydanie 1 Autor: Tomasz Gorazdowski
no i absolutni ARCYMISTRZOWIE PODROZY ---- Mój chłopiec, motor i ja. Z Druskiennik do Szanghaju 1934-1936
Halina Korolec-Bujakowska. dzizas jak czytalem o ich podrozy to wstyd wbijajl mnei w kanape z kazda kartka
sie pograzalem. taa przed ta ksiazka wydawalo mi sie ze troche podrozuje i cos widzialem... masakra.zalosc. nedza.


a dorzucajac info do chlopaka o ktorym temat, wcale nie jezdzi od 10lat, nie jest 6krotnym mistzrem enduro
nei przygotowywal sie przez 15lat na forach smarzac milony postow...gosc kupil motur pojezdzil po krakowie i pojechal.
szacuneczek. 8)

ODPOWIEDZ